Kāds ir labākais VPN Linux operētājsistēmai 2020. gadā?


Linux ir Unix līdzīga atvērtā koda operētājsistēma, kas sākotnēji tika izveidota, lai darbotos personālajos datoros, pamatojoties uz Intel x86 arhitektūru. Linux ir pieejams dažādos izplatījumos (“aromāti” vai “distros”), piemēram, Ubuntu vai Linux Mint, kas ir izstrādāti, lai atbilstu konkrētu lietotāju vajadzībām.

Lai gan Linux piedāvā izcilu lokalizētu drošību, drošība un privātums joprojām ir bīstami, atrodoties tīmeklī. Ikreiz, kad izveidojat savienojumu ar vietni vai citu pakalpojumu internetā, jūs riskējat tikt pārkāpts jūsu privātums.

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir labākais veids, kā Linux lietotājiem aizsargāt savu privātumu un uzturēt personisko informāciju drošā vietā, izmantojot internetu..

VPN šifrē jūsu interneta savienojumu, aizsargājot tiešsaistes aktivitātes no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP), hakeru, valdības un citu nekontrolētu personu uzraudzības.

VPN var arī atvērt piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam, kam jums parasti nav piekļuves, tostarp straumēšanas pakalpojumiem (piemēram, Netflix, Hulu un citiem) vai spēļu serveriem. Tas arī neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam novērst vai strauji bloķēt straumēšanas vai straumēšanas darbības.

Lielākajai daļai Linux garšu ir iespēja manuāli konfigurēt VPN lietošanai operētājsistēmā. Tomēr VPN konfigurācijas process var pārsniegt daudzu lietotāju iespējas. Tas padara patiesu plusu tāda VPN atrašanai, kas piedāvā vietējās lietotnes atbalstu Linux.

Šajā rakstā es pievērsīšos 5 izcilākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā vietējās lietotnes atbalstu Linux.

Kāds ir labākais VPN lietošanai ar Linux?

Pēc plašas izpētes un testēšanas, zemāk minētie 5 VPN ir izrādījušies vislabākie izmantošanai ar Linux operētājsistēmu:

 1. ExpressVPN: Pirmā izvēle lietošanai ar Linux, ExpressVPN lietotne ir balstīta uz rakstzīmēm, bet ir viegli lietojama. Lietotne ir savietojama ar Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, Raspbian un Arch distros.
 2. NordVPN: Šai zemo cenu nodrošinātāja Linux lietotnei trūkst grafiskas lietotāja saskarnes (GUI), tomēr tā ir jaudīga un loģiska lietošanā. Lietotne ļauj ērti pārslēgties starp TCP un UDP protokoliem OpenVPN.
 3. VyprVPN: Šai populārajai pakalpojumu sniedzēja lietotnei nav GUI, taču komandas ir viegli atcerēties un lietotne nodrošina izcilu sniegumu. Piegādātājs saka, ka viņu lietotne ir pārbaudīta Ubuntu un Linux Mint. Lietotne var darboties citos Debian balstītos distros, taču tie netiek oficiāli atbalstīti.
 4. Privāta piekļuve internetam (PIA): Lai gan šī pakalpojuma sniedzēja lietotne ir ierobežota ar 64 bitu Linux distros, tā ir vienīgā lietotne šajā top 5 sarakstā, kas piedāvā GUI, padarot to vieglāku izmantošanu Linux un VPN pirmajiem taimeriem. Lietotne ir savietojama ar Ubuntu 16.04+, Mint 18+, Arch un Debian.
 5. Surfshark: Zemo cenu līderim šajā sarakstā Surfshark Linux lietotnei trūkst GUI, taču pakalpojumu sniedzējs sniedz viegli saprotamas instrukcijas tā lietošanai. Lietotne izmanto OpenVPN, ļaujot lietotājiem izvēlēties starp UDP un TCP savienojuma veidiem.

Lai sarindotu labākos 5 VPN, kas paredzēti izmantošanai ar Linux, es apsvēru šādus izšķirošos faktorus:

 • Nodrošina Linux lietotni
 • Piedāvā labu savienojuma ātrumu
 • Spēcīgas drošības un privātuma aizsardzības
 • Piedāvā piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam, piemēram, Netflix un spēļu vietnēm

Šeit ir mans saraksts ar pieciem labākajiem Linux VPN:

1. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir labākā izvēle Linux lietotājiem, kuri meklē optimālu sava interneta savienojuma aizsardzību.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā vietēju lietotni, kurai, lai arī trūkst grafiska lietotāja interfeisa, tā ir loģiska un viegli lietojama. Tas ir savietojams ar Ubuntu, CentOS, Debian un citiem distros.

Pakalpojumu sniedzēja savienojuma ātrums ir ārkārtīgi ātrs, nodrošinot lielu joslas platumu visiem jūsu tiešsaistes ceļojumiem. Turklāt pakalpojumu sniedzējs nekad neierobežo jūsu tiešsaistes aktivitātes ar joslas platuma ierobežojumiem vai datu ierobežojumiem.

Šie ātrie savienojumi ir labi aizsargāti, pateicoties militāras pakāpes šifrēšanai un iznīcināšanas slēdzim, kas neļauj atklāt savienojumu, atvienojot interneta savienojumu, ja ierīce zaudē kontaktu ar ExpressVPN serveriem..

Jūs varat pilnībā uzticēties savam privātumam šim pakalpojumu sniedzējam, jo ​​Britu Virdžīnu salās reģistrētais uzņēmums neveic nevienu žurnālu, kas savienots ar jūsu tiešsaistes darbībām, un viņu Bitcoin maksājuma iespēja nodrošina pilnīgu jūsu maksājumu informācijas privātumu..

Sniedzējs ir lieliska izvēle filmu cienītājiem, kā tas lieliski paveic atbloķēšanu Netflix, Hulu, BBC iPlayer un citi straumēšanas pakalpojumi. ExpressVPN veic arī vismodernāko darbu, atbloķējot citus ģeogrāfiski bloķētus pakalpojumus, piemēram, tiešsaistes spēles un to saturu, kā arī citas lietotnes.

ExpressVPN ir 3000 un vairāk serveru, kas izvietoti 94 pasaules valstīs.

Plusi

 • Piedāvā vietējā Linux lietotni
 • Uzticami atbloķē Netflix un citus ģeogrāfiski bloķētus pakalpojumus
 • Lielisks globālā servera pārklājums
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Optimāla drošības un privātuma aizsardzība

Mīnusi

 • Atļauti tikai 3 vienlaicīgi savienojumi

LINUX LABĀKAIS VPN: ExpressVPN ir jūsu labākā izvēle VPN pakalpojumu sniedzējam, ko izmantot kopā ar Linux. Pakalpojumu sniedzēja lietotne nodrošina visaugstāko veiktspēju, un jūsu drošība un privātums ir labi aizsargāti - gan tiešsaistē, gan bezsaistē. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

2. NordVPN

NordVPN logotips

NordVPN ir # 2 labākais VPN, lai aizsargātu jūsu Linux balstītās aktivitātes, pateicoties vietējās Linux lietotnes atbalstam, atbilstošam savienojuma ātrumam un uzticamai piekļuvei ģeogrāfiski bloķētam saturam..

Lai gan nodrošinātāja Linux lietotne, kurā tiek noteikta cena, ir komandrindas vadīta, tai nav grafiska interfeisa auto-iesaka komandas, kā lietotājs ievada, padarot lietotni vieglāk lietojamu nekā daudzas komandrindas vadītas lietotnes, pat Linux un VPN iesācējiem.

NordVPN piedāvā augstākos savienojuma ātrumus šajā sarakstā. Pakalpojumu sniedzēja savienojumi ir viegli pieejami visam, ko vēlaties tos izmantot, tostarp 4K HDR video straumēšanai vai milzīgu failu lejupielādēšanai..

Datu ierobežojumu vai joslas platuma ierobežojumu trūkums nozīmē, ka savienojums ierobežojumu dēļ jūsu darbības internetā nekad nav ierobežotas.

Drošība nekad neuztraucas, jo NordVPN savienojumi tiek aizsargāti ar 256 bitu šifrēšanu, un lietotne piedāvā aizsardzību pret slepkavības slēdzi, kā arī iespēju apjukt jūsu savienojumu, padarot to par parastu interneta trafiku..

Izmantojot šo VPN pakalpojumu, tiek labi ņemta vērā arī konfidencialitāte. NordVPN neveic nekāda veida žurnālus, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas par tiešsaistes darbību ierakstiem, kas uznirst, lai jūs iekost, un Bitcoin maksājuma iespēja jūsu maksājuma informāciju pilnībā saglabā inkognito režīmā.

NordVPN globālais serveru tīkls, kurā ir 5100 vai vairāk serveru, kas izvietoti 60 valstīs, nodrošina izcilu piekļuvi saturam visā pasaulē.

Pakalpojumu sniedzējam ir labi sasniegumi straumēšanas pakalpojumu (piemēram, Netflix un citu), vietņu un citu pakalpojumu, kas parasti tiek bloķēti jūsu reģionā, atbloķēšanā.

Plusi

 • Nodrošina vietējās Linux lietotni
 • Labākie savienojuma ātrumi top 5 sarakstā
 • Augstākā līmeņa drošība un privātuma aizsardzība
 • Cenas par cenu

Mīnusi

 • Linux lietotne nepiedāvā GUI

LABĀKĀ VĒRTĪBA: NordVPN Linux piedāvājums nodrošina izcilu drošību un globālu serveru pārklājumu jūsu tiešsaistes ceļojumiem. Kaut arī tas nav zemāko pakalpojumu sniedzējs šajā sarakstā, tas piedāvā lielisku cenu, ko jūs maksājat. 30 dienu naudas atdošanas garantija.

3. VyprVPN

Kāds ir labākais VPN Linux operētājsistēmai 2020. gadā?

VyprVPN ieņem trešo vietu šajā aizsardzības kavalkādē pateicoties savai vietējai Linux lietotnei, plaša mēroga globālajam serveru pārklājumam un stingrai drošības un privātuma aizsardzībai..

Pakalpojumu sniedzēja rakstzīmju virzītā Linux lietotne ir tāda saderīgs ar Ubuntu un Linux Mint. Pakalpojums savas lietotnes lapā neuzrāda Linux lietotni, bet saiti uz lietotni var atrast šeit.

GUI nav pieejams, taču visas lietotnes komandas var apskatīt lietotnē, komandrindā ievadot “vyprvpn -h”..

Ar VyprVPN savienojumiem var ērti straumēt video, spēlēt spēles vai jebkuru citu no jūsu iecienītākajām Linux balstītajām darbībām.

Pakalpojuma lietotne nodrošina militāras klases šifrēšanu, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes ceļojumus, taču tā nepiedāvā aizsardzību pret slepkavības slēdzi.

VyprVPN aizsargā jūsu privātumu, jo tas neuzglabā nekāda veida žurnālus, kas saistīti ar jūsu tiešsaistes darbībām. Diemžēl tur apstājas privātuma aizsardzība, jo VyprVPN nepieņem kriptovalūtu kā maksājumu.

Pakalpojumu sniedzēja 700 un vairāk pašpietiekamu serveru ir labi sadalītas 70 valstīs. Kam pieder serveri un tie darbojas, pakalpojumu sniedzējs neļauj trešajām personām piekļūt jūsu datiem. Tas arī ļauj ātrāk reaģēt, ja rodas problēmas.

Pakalpojums piedāvā lielisku piekļuvi ģeogrāfiski kontrolētam saturam, ieskaitot Netflix un citus straumēšanas pakalpojumu sniedzējus, kā arī daudzām vietnēm un citiem pakalpojumiem, kas parasti var tikt bloķēti no jums.

Plusi

 • Nodrošina Linux lietotņu atbalstu
 • 700+ patentēti serveri vairāk nekā 70 valstīs
 • Lieliska tiešsaistes drošība
 • Atbloķē daudzas vietnes un pakalpojumus

Mīnusi

 • Dārgāk nekā daudzi citi VPN
 • Trūkst anonīmas maksāšanas iespējas

PIEVIENOTIE DROŠĪBAS PAKALPOJUMI: VyprVPN nodrošina visaptverošu aizsardzību Linux lietotājiem. Tās pašu īpašumā esošie un darbinātie serveri jūsu savienojumam piešķir vēl vienu drošības līmeni. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

4. Privāta piekļuve internetam

PrivateInternetAccess logotips

Privātais interneta piekļuves (PIA) ir populārs VPN sniedzējs. Tas ir arī vienīgais VPN šajā sarakstā, kas piedāvā uz GUI balstītu lietotni.

PIA Linux lietotne piedāvā grafisko interfeisu, atvieglojot servera izvēli un savienojumu. Lietotnes saskarne padara to par labāko VPN opciju šajā sarakstā tiem pirmajiem VPN lietotājiem, kuri nav apmierināti ar citu pakalpojumu sniedzēju lietotņu komandrindas saskarni..

Lietotāji pamanīs, ka pakalpojums nodrošina vairāk nekā pietiekamu ātrumu straumēšanai, spēlēm un visām citām tiešsaistes darbībām, kas varētu ienākt prātā.

Privātā interneta piekļuve nodrošina 256 bitu šifrētus savienojumus, un to ērta nogalināšanas slēdža aizsardzība aizsargā jūsu savienojumu, ja zaudējat kontaktu ar PIA serveriem. Pieejams arī: spēja bloķēt domēnus, ko izmanto reklāmām, izsekotājiem un ļaunprātīgai programmatūrai.

Nodrošinātājs aizsargā jūsu privātumu, pateicoties Bitcoin maksājuma iespējai un politika bez reģistriem, kas jūsu tiešsaistes antics ir drošs no ziņkārīgo acīm.

Privātā interneta piekļuves globālais serveru tīkls šajā posmā nodrošina vismazāk zemes - 3300 un vairāk serveru 52 vietās tikai 32 valstīs. Tāpēc pirms noklikšķināšanas uz abonēšanas pogas noteikti pārbaudiet PIA servera pārklājumu.

Plusi

 • Tikai uz GUI balstīta Linux lietotne top 5
 • 256 bitu šifrēšana un slepena slēdža savienojuma aizsardzība
 • Ļauj vienlaikus izveidot savienojumu līdz 10 ierīcēm

Mīnusi

 • Iesaistīto valstu skaits varētu būt lielāks
 • Neatbloķē Netflix un dažus citus straumēšanas pakalpojumus

LABĀKAIS VPN PIRMAJIEM taimeriem: privāta piekļuve internetam ir lieliska izvēle pirmo reizi izmantojamiem VPN lietotājiem, pateicoties tā viegli lietojamajai grafiskajai lietotāja saskarnei. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā visaugstāko aizsardzību, taču tā globālais serveru pārklājums ir jāuzlabo. Ir pieejama 7 dienu naudas atdošanas garantija.

5. Surfshark

SurfShark logotips

Pateicoties Linux lietotnes piedāvājumam, ātrajiem savienojumiem un neierobežotajiem vienlaicīgajiem savienojumiem, Surfshark ieguva 5. un pēdējo vietu šajā izkārtojumā.

Pakalpojumu sniedzēja uz rakstzīmēm balstītā lietotne var nedaudz biedēt pirmo reizi izmantojamos VPN lietotājus, taču pakalpojumu sniedzējs mazina sāpes, sniedzot informatīvas instrukcijas viņu vietnē un iebūvētu palīdzības funkcionalitāti lietotnē..

Surfshark savienojuma ātrums nodrošina vairāk nekā pietiekami daudz zirgspēku jūsu tiešsaistes centieniem.

Drošības aizsardzība ir visaugstākā līmeņa izmantojot šo pakalpojumu sniedzēju, nodrošinot 256 bitu šifrētus savienojumus, kas ir aizsargāti ar slēdzi.

Šajā pakalpojumā liela prioritāte ir arī privātumam, jo ​​tie neveic nekādu žurnālu un pieņem Bitcoin apmaiņā pret viņu ievērojamajiem pakalpojumiem.

Pakalpojumu sniedzēja globālais serveru pārklājums ir zem vidējā līmeņa, jo vairāk nekā 800 serveru ir vairāk nekā 50 valstīs. Jāsaka, ka pastāv liela iespēja, ka viņiem ir serveri, kas atrodas jebkurā reģionā, kur jūs vērojat.

Surfshark ir liels rekords, kad runa ir par straumēšanas pakalpojumu atbloķēšanu, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer un citiem pakalpojumiem. VPN lieliski veic arī citu pakalpojumu un vietņu atbloķēšanu.

Linux lietotāji, kuriem pieder citas savienotas ierīces vai kuri ir daļa no maza biznesa vai lielas ģimenes, novērtēs pakalpojumu sniedzēja sniegtos pakalpojumus neierobežots vienlaicīgs savienojums pabalsts.

Plusi

 • Vietējo Linux lietotņu piedāvājums
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Lieliska drošības un privātuma aizsardzība

Mīnusi

 • Varētu uzlaboties globālais serveru pārklājums
 • Linux lietotnei trūkst citu lietotņu funkciju

PERFEKTS LIELĀM LIETOTĀJU GRUPĀM: Surfshark vietējā Linux lietotne nodrošina ātrus savienojumus, kas atver piekļuvi bloķētam saturam. Pakalpojumu sniedzēja neierobežotais pabalsts par vienlaicīgu savienojumu ir lieliski piemērots organizācijām vai ģimenēm. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Ko vēl var darīt VPN??

VPN var jūsu interneta savienojumam piešķirt jaunu IP adresi, padarot to tādu, it kā jūs veidotu savienojumu no citas pasaules daļas. Tas dod jums iespēju atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, piemēram, straumēšanas pakalpojumus un spēļu serverus.

Turklāt VPN var arī jūs aizsargāt, ja izmantojat publisku Wi-Fi tīklāju, kurā parasti nav nekādas savienojuma šifrēšanas. Šis savienojuma aizsardzības trūkums padara publiskā tīklāja lietotājus par pievilcīgu mērķi hakeriem.

Visbeidzot, VPN var novērst jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju, lai izveidotu savienojuma ātrumu, kad izveidojat savienojumu ar noteiktām vietnēm vai pakalpojumiem.

Vai es varu izmantot bezmaksas VPN ar Linux??

Atbilde ir jā, bet es esmu gatavs derēt, ka jūs neapmierinās ne savienojuma ātrums, ne drošības un privātuma aizsardzība, ko piedāvā bezmaksas VPN sniedzējs.

Vispirms apskatīsim veiktspēju (vai tās trūkumu), ko nodrošina bezmaksas VPN. Iespējams, ka jums šķitīs, ka viņu savienojuma ātrums nav lielāks par ātrumu, kādu piedāvā viņu apmaksātie brāļi.

Daudzi bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji samaziniet savu lietotāju savienojuma ātrumu. Viņi var arī noteikt datu ierobežojumus vai joslas platuma ierobežojumus bezmaksas savienojumiem. Viens no VPN izmantošanas iemesliem ir izvairīties no tā, ka jūsu savienojumus kavē ISP - šķiet neproduktīvi, vai ne?

Pieslēdzoties bezmaksas VPN pakalpojumam, iespējams, lietotājiem būs jāgaida, lai izveidotu savienojumu ar serveri. Kad beidzot ir atļauts izveidot savienojumu ar serveri, servera izvēle var būt ierobežota ar dažiem atlasītiem serveriem, ja vispār ir kāda izvēle.

Termins “bezmaksas” VPN ir kļūdains, jo jūs joprojām maksājat par savu VPN pakalpojumu - nevis ar naudu, bet ar savu privātumu un personīgo informāciju.

Daudzi “bezmaksas” pakalpojumu sniedzēji nopelna naudu līdz reģistrējot savu klientu aktivitātes tiešsaistē un pēc tam pārdodot šo informāciju reklāmdevējiem un citas ieinteresētās puses. Daudzi bezmaksas pakalpojumu sniedzēji jūsu pārlūkošanas sesijās ievietos arī izsekošanas sīkfailus un reklāmas. Neviens no tiem nav privātums.

Lai arī ideja par bezmaksas VPN pakalpojumu varētu būt vilinoša, atcerieties, ka kvalitatīva VPN pakalpojuma mēnesis jums izmaksās apmēram tikpat, cik Big Mac maltīte jūsu tuvumā esošajā McDonald’s. Tas ir ne tikai saprātīgi, bet arī labāks jūsu veselībai.

Cik vēl es varu nodrošināt savu Linux datoru??

Tāpat kā jebkura operētājsistēma, arī Linux nav pilnīgi drošs.

Lai gan tas nodrošina zināmu aizsardzību pret hakeriem un citām personām, kuras varētu interesēt jūsu darbības, VPN nav vienīgais rīks, kas jums jāpatur Linux drošības rīklodziņā..

Citi drošības rīki var ietvert:

 • Pretvīrusu programmatūra
 • Ugunsmūris
 • Anti-rootkit programmatūra
 • Drošības aizsardzības pārlūka paplašinājumi
 • Droša pārlūkprogramma
 • Paroļu pārvaldnieks

Secinājums

Izmantojot VPN, lai aizsargātu savas uz Linux balstītās tiešsaistes sesijas, jūs varēsit elpot vieglāk, zinot personisko informāciju, un tiešsaistes ceļojumi tiek aizsargāti no nevēlamiem skatieniem..

VPN - tāpat kā mana izvēle, ExpressVPN - nodrošinās izcilu drošību tiešsaistē, aizsargās jūsu tiešsaistes un bezsaistes privātumu un atvērs piekļuvi tiešsaistes saturam, kuram parasti var nebūt piekļuves..

ExpressVPN logotips

Lai iegūtu papildinformāciju vai iegādātos abonementu, apmeklējiet vietni ExpressVPN.

OpenClipart-Vectors “Penguin Linux”, kas licencēts ar Pixabay licenci

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − 19 =

map