5 nejlepších VPN pro sledování Disney + ze zahraničí


Disneyova nová streamovací televizní služba, Disney +, debutovala ve Spojených státech, Kanadě a Nizozemsku. Zatímco společnost Disney + na chvíli nebude plně globální, očekává se, že se služba v roce 2020 rozšíří na další místa (včetně Velké Británie) po celém světě..

Do té doby však, můžete být „zamrznuti“ ze všech Disney dobrot, pokud nejste v některé z výše uvedených zemí (ano, služba je geograficky blokována, stejně jako Netflix a další služby). I když se služba rozšiřuje, je téměř zaručeno, že se obsah bude v jednotlivých zemích lišit.

Naštěstí můžete prchnout skrz obsahové zátarasy domu myši pomocí bezpečnostního nástroje, který již můžete mít ve svém arzenálu, virtuální soukromé sítě (VPN)..

Síť VPN se může zdát, jako by se nacházíte v některé ze zemí, ve kterých je spuštěn den zahájení Disney + spoofing vaší IP adresy a podvádět Disneyho, aby otevřel svůj obsahový trezor pro prohlížení na vašem oblíbeném zařízení.

Kromě odblokování Disney + VPN také šifruje vaše připojení, čímž chrání vaše online aktivity před zvědavými očima. Zabraňuje také vašemu poskytovateli internetových služeb, zaměstnavateli nebo škole bránit v přístupu nebo snižovat rychlost připojení, když se pokoušíte získat přístup k vašemu oblíbenému online obsahu.

Když uvažujete o tom, že VPN zajistí spolehlivý přístup k Disney + a dalším streamovacím službám, zvažte následující: spousta serverů po celém světě, které poskytují spolehlivé odblokování blokovaných služeb, vysokou rychlost stahování bez omezení dat a komplexní podporu pro více platforem.

Podle testování provedeného společností Comparitech je zde 5 nejlepších VPN, které lze použít s Disney +….

Nejlepší VPN pro sledování Disney+

Těchto 5 VPN fungovalo nejlépe pro poskytování přístupu k Disney+. Zde je shrnutí:

 1. ExpressVPN: Tento poskytovatel je možností číslo 1 pro spolehlivý přístup k Disney +. Rozsáhlá globální serverová síť poskytovatele poskytuje přístup k blokovanému obsahu po celém světě, zatímco jeho rychlé rychlosti stahování snadno zvládnou obsah 4 kB, který společnost Disney + nabízí.
 2. NordVPN: NordVPN je nejlepší volbou pro rozpočtově orientované lidi, kteří nechtějí po placení za předplatné Disney + rozbít banku na službě VPN. Rychlosti stahování tohoto poskytovatele nemusí odpovídat rychlostem jiných sítí VPN v tomto seznamu, ale stále dokážou zpracovat disneyské HD proudy.
 3. CyberGhost: Toto je nejlepší volba pro nové uživatele VPN, kteří hledají snadno použitelnou aplikaci VPN, která poskytuje spolehlivý a rychlý přístup k Disney +. Poskytovatel, i když není tak levný jako NordVPN, je vynikající volbou pro jednotlivce s nízkým rozpočtem, kteří hledají vysoké rychlosti stahování.
 4. SoukroméVPN: Tento poskytovatel je na scéně nový a stále má co dělat. PrivateVPN však nabízí rychlé připojení a spolehlivý přístup ke streamovacím službám v USA a dalších zemích.
 5. Surfshark: Tento poskytovatel provádí spolehlivou úlohu pro odblokování Disney + a dalších streamovacích služeb. Díky vysoké rychlosti stahování je poskytovatel připraven na 4K. Navíc si každý může sledovat své oblíbené pořady díky zásadám neomezeného připojení poskytovatele.

Vyhodnotil jsem a zařadil nejlepší Disney + VPN podle následujících kritérií:

 • Odblokuje Disney + a další populární streamovací služby
 • Má servery umístěné po celém světě
 • Nabízí spolehlivé připojení, dostatečně rychlé pro HD & 4K Disney + proudy
 • Poskytuje komplexní ochranu soukromí a zabezpečení
 • Nabízí širokou podporu nativní aplikace
 • Poskytuje špičkovou zákaznickou podporu

Tady je můj seznam pěti nejlepších VPN, které poskytují přístup k Disney+.

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je moje nejlepší volba pro zajištění spolehlivého přístupu k Disney + a dalším oblíbeným streamovacím službám.

Globální síť serverů tohoto poskytovatele nabízí spolehlivý přístup k Disney+, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video a další streamingové služby. Více než 3 000 serverů umístěných v 94 zemích po celém světě poskytuje přístup k blokovanému obsahu téměř kdekoli na světě zdarma.

ExpressVPN poskytuje nejrychlejší rychlosti stahování v top 5, poskytuje připojení bez datových uzávěrů, které snadno zvládnou požadavky streamů s obsahem HD a 4K Disney.

Všechny vaše online aktivity jsou udržovány v tajnosti díky přepínači šifrování a zabíjení poskytovatele poskytujícímu bankovní ochranu, úniku IPv6 a DNS úniku. Vaše soukromí je také dobře chráněno díky poskytovateli zásady no-logs a jeho pohotové přijetí bitcoinu na oplátku za jeho působivé služby.

Disney + je k dispozici na nejpopulárnějších platformách zařízení, stejně jako u ExpressVPN. Nativní aplikace jsou k dispozici pro zařízení MacOS, iOS, Android, Windows, Linux a Amazon Fire. Pro ochranu relací prohlížení v prohlížeči jsou k dispozici rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox.

Pokrytí směrovače pomáhá chránit všechna vaše další připojená zařízení. Povoleno je až 5 souběžných připojení.

Služba DNS MediaStreamer ExpressVPN poskytuje přístup k Disney + na streamovacích zařízeních, jako jsou Apple TV, herní konzole a Smart TV. (Buďte upozorněni: MediaStreamer nešifruje vaše připojení jako služba poskytovatele VPN.)

Nepřetržitá podpora zákazníků je k dispozici díky chatu s nepřetržitým provozem, systému sledování vstupenek na podporu, e-mailové podpoře a vyhledávací knihovně podpory..

Profesionálové:

 • Spousta serverů schopných Disney odblokovat+
 • Snadno zpracovává toky videa HD a 4K
 • Nepřetržitá zákaznická podpora
 • Vynikající ochrana a ochrana soukromí
 • Špičková podpora aplikací

Nevýhody:

 • Dražší než mnoho jiných poskytovatelů VPN

NEJLEPŠÍ VPN PRO DISNEY +: ExpressVPN je moje nejlepší volba pro otevření přístupu k Disney + a dalším streamovacím službám po celém světě. Rozsáhlá globální serverová síť poskytovatele poskytuje rychlé rychlosti připojení podporující 4 K a zároveň udržuje vaše online aktivity v tajnosti. K dispozici je 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si moji úplnou recenzi ExpressVPN.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN nabízí vynikající variantu VPN pro uživatele s rozumným rozpočtem, kteří by raději utráceli peníze sledováním Disneyovy rozsáhlé knihovny obsahu místo toho, aby vyfukovali „Goofy“ množství peněz na ochranu VPN.

Poskytovatel má necelých 5 200 serverů umístěných v téměř 60 zemích po celém světě. Tyto servery poskytují spolehlivý přístup k Disney + a dalším streamovacím službám po celém světě.

Rychlosti stahování společnosti NordVPN byly dostatečně dobré na 5. místo, ale celkově to je velmi rychlá sestava. Poskytovatel snadno zvládne toky Disney s vysokým rozlišením a nikdy se nebudete muset starat o denní nebo měsíční omezení dat.

Zabezpečení online není nikdy problém díky šifrování bankovního stupně poskytovatele, jejich úniku DNS, úniku IPv6 a zabíjení přepínačů a blokování reklam a malwaru.

Ochrana osobních údajů není nikdy strach díky zásadám společnosti NordVPN o úplném nelogování. Možnost platby v bitcoinech uchovává vaše platební informace pod zábalem.

Podpora aplikací NordVPN zahrnuje aplikace pro MacOS, Windows, Linux, iOS, Android a Android TV. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox, stejně jako kompatibilita routeru na špičkové úrovni, která chrání všechna vaše další zařízení. Můžete připojit až 6 zařízení současně.

Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně 24/7 živá podpora chatu, k dispozici je podpora e-mailem a knihovna prohledávatelné podpory.

Profesionálové:

 • Komplexní pokrytí globálním serverem
 • HD- & 4K-schopné Disney + připojení
 • Přitažlivá cena
 • Špičková ochrana a ochrana soukromí

Nevýhody:

 • Nejnižší rychlosti připojení v tomto seznamu

NEJLEPŠÍ PRO ROZPOČET: NordVPN bude pravděpodobně nejatraktivnější možností na tomto seznamu pro diváky Disney, kteří chtějí ušetřit pár babek. Pokud se rozhodnete pro roční plán předplatného myši, pravděpodobně se vám bude líbit cena rozšířeného předplatného společnosti NordVPN. K dispozici je 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si moji úplnou recenzi společnosti NordVPN.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost nabízí spolehlivé, snadno zvládnutelné aplikace, které poskytují komplexní přístup k Disney + a dalším streamovacím službám, vše bez nutnosti složitých úprav.

Servery poskytovatele poskytující více než 5 700 serverů, které jsou umístěny v 89 zemích, poskytují disney + a podobné streamingové služby spoustu schopnosti odblokování obsahu.

Rychlosti připojení CyberGhost zajišťují spolehlivé streamování obsahu Disney HD a 4K a poskytovatel nikdy nevytáhne Scrooge McDuck zavedením datových limitů, které zkazí zábavu.

Vládní šifrování, spolu s prevencí úniku IPv6 a DNS a schopností blokovat reklamy, škodlivé weby a online nosítka poskytuje ochranu připojení všude kolem. Přísné zásady „žádné protokoly na serveru“ a možnost platby v bitcoinech vás chrání z hlediska ochrany osobních údajů.

Nativní podpora aplikací je k dispozici pro zařízení Android, Android TV, iOS, macOS, Linux, Windows a Amazon Fire. Vynikající funkce routeru poskytovatele ochrání ostatní zařízení a můžete mít připojeno až 7 zařízení najednou.

Zákaznická podpora je dobře zastoupena chatem s nepřetržitou podporou, systémem sledování vstupenek na podporu a knihovnou podpory se snadným vyhledáváním.

Profesionálové:

 • Spolehlivě odblokuje Disney + a mnoho dalších streamovacích služeb
 • Hladké streamování videa v rozlišení HD a 4K
 • Snadno použitelné aplikace dostupné pro populární platformy
 • Vynikající ochrana soukromí a zabezpečení

Nevýhody:

 • Zkušení uživatelé mohou ztratit přístup k pokročilým možnostem

NEJLEPŠÍ PRO PRVNÍ ČASOVÉ UŽIVATELE VPN: CyberGhost by se měl ukázat jako atraktivní volba pro nové uživatele VPN. Snadno použitelné aplikace poskytovatele nabízejí spolehlivý přístup k Disney + a dalším službám. Plus rychlosti připojení jsou plus. 45denní záruka vrácení peněz bez rizika.

Přečtěte si moji úplnou recenzi CyberGhost.

4. PrivateVPN

PrivateVPN logo

PrivateVPN je poměrně nedávný přírůstek do řad VPN, a jako takový má způsoby, jak to dohnat. Poskytovatel však již poskytuje vynikající služby v mnoha důležitých kategoriích.

Zatímco globální serverová síť složená ze 150 a více serverů šířených mezi 60 zeměmi přesně nevykřikuje „komplexní pokrytí“, poskytovatel udělal obdivuhodnou práci a uvedl, s čím musí pracovat. Poskytovatel pokrývá USA, Kanadu a Nizozemsko.

Rychlosti stahování PrivateVPN jsou působivé a jsou více než výzvou plynulého streamování streamů Disney + HD a 4K. Nejsou zde žádné limity dat.

Šifrování na úrovni státu chrání vaše online aktivity, spolu s přepínačem kill a funkcemi automatického opětovného připojení. Úniky z protokolů IPv6 a DNS se netrápí. Vlastní funkce „Stealth VPN“ pomáhá skrýt vaši aktivitu VPN. PrivateVPN dodržuje přísné zásady no-logs a přijímá bitcoiny.

Podpora aplikací PrivateVPN je omezena na 4 nejoblíbenější platformy (iOS, Android, macOS a Windows), ale jsou k dispozici pokyny pro použití jejich služeb se zařízeními Linux a velkým počtem směrovačů. Nejsou k dispozici žádná rozšíření prohlížeče. Na uživatelské jméno je povoleno až 6 současných připojení.

PrivateVPN zahrnuje chat live podpory, který poskytovatel prohlašuje, že je k dispozici 24/7, ale ukázalo se, že je obsluhován pouze v náhodných časech dne. K dispozici je také formulář „Kontaktujte nás“ a část nápovědy „FAQ“, kterou nelze prohledávat.

Profesionálové:

 • Rychlosti stahování 4 kB
 • 6 připojení zařízení na jedné sadě přihlašovacích údajů
 • Spolehlivý přístup k Disney + a dalším streamers

Nevýhody:

 • Pokrytí serveru je napnuté tenké
 • Nárokovaný „nepřetržitý podpůrný chat“ není vždy k dispozici

RYCHLÉ RYCHLOSTI PRO ROZŠÍŘENÉ UŽIVATELE: Zkušení uživatelé VPN by měli ocenit pokročilé možnosti ochrany této služby VPN, zejména uživatelé, kterým nevadí globální serverová síť, která se potýká s rostoucími bolestmi. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si moji úplnou recenzi na PrivateVPN.

5. Surfshark

Logo SurfShark

Surfshark vyplňuje pátý a poslední slot na tomto seznamu díky spolehlivému přístupu Disney +, rozsáhlému pokrytí globálních serverů a působivému neomezenému připojení.

Síť poskytovatelů 1 040+ serverů ve více než 61 zemích nabízí spolehlivé odblokovací napájení pro mnoho streamovacích služeb, včetně Disney +.

Rychlost připojení je s touto rychlou, poskytuje více než dostatečnou rychlost pro 4K toky, které poskytují Disney + a další poskytovatelé streamování. A nikdy nebudete nakonec „Frozen“ ze zábavy, protože poskytovatel nikdy nestanoví omezení dat.

Zabezpečení tohoto poskytovatele není na úrovni Jedi, ale jeho ochrana před temnou stranou je lepší než průměr, a to díky šikovné ochraně proti přepínači, šifrování vojenské úrovně a blokování malwaru. (No tak, čekali jste to, že?) Ochrana soukromí nikdy není problémem ani díky zásadám no-logů poskytovatele a přijetí bitcoinů.

Podpora aplikací zahrnuje nabídky pro platformy iOS, Android, Linux, macOS, Windows a Amazon Fire. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Podpora směrovače a SmartDNS poskytovatele nabízející otevřený přístup k Disney + na zbývajících zařízeních.

Surfshark je v tom poněkud neobvyklý bez omezení počtu současných připojení umožňuje na jedné sadě pověření uživatele. To znamená, že celý seznam Marvelových superhrdinů mohl být chráněn, ještě než Thanos uchopil prsty.

Zákaznická podpora zahrnuje knihovnu prohledávatelné podpory, kontaktní formulář a živou podporu chatu non-24/7.

Profesionálové:

 • Spolehlivý přístup k Disney + a dalším službám
 • Neomezený příspěvek na simultánní připojení
 • Optimální ochrana a ochrana soukromí

Nevýhody:

 • Globální pokrytí serverů se zlepšuje, ale mohlo by být lepší
 • Není k dispozici žádný chat 24/7

VÝKON PRO RODINY A VELKÉ SKUPINY: Surfshark nabízí vynikající přístup k Disney + a dalším oblíbeným streamovacím službám. Globální síť serverů poskytovatele je sice malá, ale roste. Neomezený příspěvek na souběžné připojení je skvělou funkcí pro velké rodiny nebo The Avengers. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si moji úplnou recenzi Surfshark.

Jak používat VPN k odblokování Disney+

Použití VPN k odblokování Disney + je snadné:

 1. Nejprve se přihlaste k odběru VPN.
 2. Nainstalujte si do svého oblíbeného zařízení aplikace VPN poskytovatele.
 3. Připojte se k serveru v zemi, kde je Disney + k dispozici.
 4. Užijte si představení!

Je bezplatná VPN dobrá volba pro použití s ​​Disney+?

Pokoušet se použít bezplatnou VPN pro přístup k Disney + je opravdu něco, co by zkusil pouze Goofy. Upřímně řečeno, žádná bezplatná VPN nebude spolehlivým způsobem přístupu k nové streamingové službě.

Za prvé, většina streamovacích služeb se stala zběhlými v detekci využití VPN na svých serverech. Když zjistí připojení k serveru VPN, zablokují jeho IP adresu.

Poté je na poskytovateli VPN, aby si založil nový server s novou IP adresou. To může být drahé. Bezplatný poskytovatel VPN jednoduše nebude mít prostředky k hraní této hry na velmi dlouhou dobu.

Většina freebie VPN omezuje jejich uživatele na omezený počet serverů. Existuje dobrá šance, že servery, na které máte na výběr (nebo jsou automaticky přiřazeny), nebudou v dobrém umístění, aby poskytovaly přístup k Disneymu+.

I když budete mít štěstí, mnoho bezplatných sítí VPN snižuje rychlost připojení jejich uživatelů a umístěte denní nebo měsíční datové omezení na jejich použití. Nic z toho není dobré pro sledování streamovacích služeb.

Sans-cost VPN také dělají mizernou práci, která vás chrání před temnou stránkou internetu. Mnoho „bezplatných“ sítí VPN platí své účty sledováním online cest svých uživatelů a poté tyto informace prodává nejvyššímu zájemci..

Bylo zjištěno, že jiní vkládají nežádoucí reklamy a sledují soubory cookie do relací prohlížečů svých uživatelů. A tyto soubory cookie zůstanou i po odpojení od serverů poskytovatele VPN.

Roční kvalitní VPN služba vás bude stát méně než trička Disneylandu pro čtyřčlennou rodinu, takže platte peníze - budete rádi, že jste to udělali.

Co mohu sledovat na Disney+?

Když si myslíte, že Disney, první věc, která vám přijde na mysl, je pravděpodobně Mickey a Minnie Mouse a možná povolení Frozen nebo Toy Story..

I když je určitě k dispozici pro prohlížení ve službě Disney +, je k dispozici mnohem více obsahu.

Můžeš se dívat:

 • Knihovna animovaných a živých akčních filmů Disney trvajících téměř 100 let
 • Originální filmové a televizní produkce vytvořené speciálně pro Disney+
 • Filmy a televizní pořady Lucasfilm / Star Wars
 • Zázračné pořady a filmy
 • Pixarové show a filmy
 • Národní geografické pořady a filmy
 • Muppets
 • Simpsonovi
 • A mnohem víc.

Kromě toho jsou ESPN + a Hulu k dispozici jako součást rozšířeného balíčku balíčků.

Na co je VPN dobrá?

I když je přístup k Disney + (stejně jako k dalším streamovacím službám) předmětem tohoto článku, byl bych v rozpacích, kdybych nezmínil další výhody, které nabízí virtuální privátní síť.

Kromě streamovacích služeb, VPN nabízí přístup k herní servery, sdílení souborů peer-to-peer, webové stránky a další služby které by normálně mohl blokovat váš poskytovatel internetových služeb, škola, zaměstnavatel nebo vláda.

Navíc VPN může zabránit poskytovateli internetových služeb v omezení rychlosti připojení, což poskytovatelé někdy dělají jednoduše proto, že streamujete nebo stahujete soubory z „neschváleného“ zdroje.

VPN je také vynikající nástroj ochraňte svou online identitu a všechny citlivé informace spojené s touto identitou.

Síť VPN uzavře vaše připojení k internetu ve vrstvě šifrované ochrany podobné Iron Iron, která zabraňuje ostatním uživatelům v síti detekovat nebo sledovat vaše online aktivity. Je to perfektní způsob, jak se chránit, když se připojujete k veřejnému hotspotu Wi-Fi.

Závěr

Pokud aktuálně žijete v oblasti, kde Disney + ještě není k dispozici, nebo budete cestovat do oblasti, kde ještě není k dispozici, důrazně doporučujeme přihlásit se k odběru služby VPN.

Spolehlivá VPN - například moje volba číslo 1, ExpressVPN - poskytuje spolehlivý přístup k Disney + a dalším streamovacím službám a zároveň nabízí optimální ochranu pro všechny vaše online aktivity..

Logo ExpressVPN

ExpressVPN poskytuje nejspolehlivější přístup do knihovny Disney + streamování obsahu mimo obvyklá území Disney. Poskytovatel nabízí komplexní globální pokrytí serveru, rychlé rychlosti připojení a optimální zabezpečení a ochranu soukromí, vše za rozumnou cenu.

Více informací nebo zakoupení předplatného, navštivte web ExpressVPN.

„Disney“ od Marca Levina licencovaného podle CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 3

map