بهترین ارائه دهندگان IP و اختصاصی IP VPN Static در سال 2020 کدام هستند؟


هر زمان که به ارائه دهنده VPN خود متصل شوید ، آدرس IP واقعی شما در اینترنت به طور موقت با یک آدرس جدید جایگزین می شود که توسط سرور VPN که به آن وصل می شوید به شما اختصاص داده می شود. این آدرس IP می تواند بسته به محل و کدام سرور شما به آن متصل باشد متفاوت باشد.

اگر هر بار به یک سرور مشابه خوش شانس بودید ، آدرس IP اختصاص داده شده به VPN ممکن است یکسان باقی بماند.

با این حال ، شانس بهتر است که هر بار آدرس IP متفاوتی دریافت کنید. (بیشتر ارائه دهندگان بیش از یک سرور VPN در یک مکان خاص دارند و هر سرور VPN در هنگام اتصال یک آدرس IP منحصر به فرد را در اختیار کاربران قرار می دهد.)

آدرس IP شما معمولاً از یک سرور VPN دریافت می کنید یک آدرس IP مشترک است. این بدان معناست که هر کاربری که به آن سرور متصل است ، همان آدرس IP اینترنتی را دریافت می کند.

این امر ناشناس بودن بیشتری را برای فعالیتهای اینترنت شما فراهم می کند و همچنین از حملات توزیع انکار سرویس (DDoS) محافظت می کند ، زیرا هیچ راهی برای ردیابی فعالیت های آنلاین به یک کاربر واحد وجود ندارد..

برخی از ارائه دهندگان VPN همچنین آنچه را که به عنوان یک IP اختصاصی شناخته می شود (همچنین به عنوان IP Static نیز شناخته می شود) ارائه می دهند.. اگر می خواهید یک آدرس IP اختصاصی را انتخاب کنید ، به دستگاه شما یک آدرس IP خاص اختصاص داده می شود که با سایر کاربران به اشتراک گذاشته نمی شود. هر بار که به ارائه دهنده VPN خود وصل شدید ، آن آدرس IP را دریافت خواهید کرد.

همه ارائه دهندگان VPN گزینه IP اختصاصی یا ایستا را ارائه نمی دهند. در حقیقت ، بیشتر ارائه دهندگان VPN که من طی این سالها آزمایش کرده ام ، این گزینه را ارائه نمی دهند.

در این مقاله ، من در مورد ارائه دهندگان VPN که این گزینه را ارائه می دهند ، و همچنین خدمات درجه یک در سایر دسته بندی های VPN ، با شما به اشتراک می گذارم..

نحوه انتخاب بهترین VPN برای یک آدرس IP اختصاصی

5 VPN زیر نشان داده اند که بهترین سرویس اختصاصی آدرس IP را ارائه می دهند. اگر مجبور هستید در جایی باشید و وقت زیادی نگذارید ، خلاصه TL ؛ DR:

 1. NordVPN: این VPN با قیمت مناسب آدرس IP اختصاصی را در 4 کشور در سراسر جهان ارائه می دهد. ارائه دهنده اتصالات IP اختصاصی و مشترک IP را از طریق رمزگذاری درجه نظامی محافظت می کند.
 2. PureVPN: این ارائه دهنده سرورهای اختصاصی IP VPN را در 8 کشور ارائه می دهد. پشتیبانی برنامه بومی PureVPN بالاتر از حد متوسط ​​است و محافظت از اتصال آن از بهترین موارد است.
 3. CyberGhost: کاربران Novice VPN از سرورهای اختصاصی IP این ارائه دهنده قدردانی می کنند ، حتی اگر اتصال به آنها 5 دلار در هر ماه دیگر هزینه کند. حداکثر 7 دستگاه می توانند با استفاده از همان مجموعه ای از اعتبار ورود به سیستم ، به طور همزمان متصل شوند.
 4. VPN نامحدود: این ارائه دهنده آدرس IP ایستا را در 7 کشور ارائه می دهد. متأسفانه ، این گزینه 12.50 دلار در ماه به اشتراک سالانه شما اضافه می کند. ارائه دهنده برنامه عالی بومی ارائه دهنده حتی برنامه ای برای دستگاه های Windows Phone دارد.
 5. نگارش بادکنک: این VPN بسته به نوع آی پی استاتیک مورد نظر خود ، با پرداخت هزینه اضافی از $ 2.00 - 8،00 دلار در هر ماه ، آدرس IP ایستایی را ارائه می دهد. ویژگی های پشتیبانی Windscrib شامل یک زیرگروه Windscrib است.

هنگام تحقیق در مورد VPN هایی که آدرس های IP مشترک یا اختصاصی را ارائه می دهند ، به دنبال ویژگی های زیر باشید:

 • تعداد زیادی از مکانهای آدرس IP را انتخاب کنید
 • دسترسی قابل اعتماد به محتوا
 • سرعت بارگیری سریع
 • رمزگذاری در سطح نظامی
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری
 • پشتیبانی عالی از برنامه بومی

این لیست من از 5 VPN برتر برای یک آدرس IP اختصاصی است.

1. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN علاوه بر خدمات آدرس IP پویای استاندارد ، سرویس اختصاصی IP VPN را نیز ارائه می دهد. وقتی کاربران آدرس IP اختصاصی را انتخاب می کنند ، دیگر آدرس IP را با کاربران دیگر به اشتراک نمی گذارند. آدرس IP اختصاصی به یک کاربر واحد اختصاص داده می شود.

یک آدرس IP اختصاصی 70 دلار اضافی در هر سال (5.83 دلار در ماه) بیش از قیمت اشتراک عادی سالانه ارائه دهنده است.

ارائه دهنده آدرس IP اختصاصی را در این مکان ها ارائه می دهد: ایالات متحده ، انگلستان ، هلند و آلمان (در کل 86 سرور). هر زمان که یک کاربر IP اختصاصی وارد سیستم شود ، هر بار به همان آدرس IP اختصاص داده می شود.

با این حال ، کاربران IP اختصاصی همچنین می توانند به هر یک از سرورهای IP مشترک واقع در سراسر جهان متصل شوند. این انعطاف پذیری را برای مواقعی فراهم می کند که فعالیت های آنلاین شما می توانند از ناشناس بودن یک IP مشترک بهره مند شوند.

NordVPN سرعت ارتباطی را ارائه می دهد که به راحتی قادر به انجام بیشتر فعالیت های آنلاین ، از جمله کارهایی است که ممکن است شما به یک آدرس IP اختصاصی نیاز داشته باشید.

ارائه دهنده اتصالات IP اختصاصی و مشترک IP را از طریق رمزگذاری درجه نظامی محافظت می کند. 

هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما به لطف خط مشی سختگیرانه سرویس عدم ثبت خدمات ، ثبت نشده است. اگر با استفاده از آدرس ایمیل یکبار مصرف در سرویس ثبت نام کنید ، می توانید از Bitcoin نیز برای پرداخت اشتراک اشتراک خود استفاده کنید و اشتراک VPN خود را کاملاً ناشناس کنید..

با تشکر از چت پشتیبانی 24/7 ، پشتیبانی ایمیل و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو ، موارد پشتیبانی پشتیبانی NordVPN همیشه در صورت نیاز به کمک در دسترس هستند.

پشتیبانی برنامه شامل برنامه های بومی برای دستگاه های Android ، Android TV ، iOS ، macOS ، Windows و Linux است. افزونه مرورگر Firefox و Chrome نیز موجود است. پشتیبانی از روتر برای مدل ها و مدلهای مختلف موجود است.

طرفداران:

 • 86 سرور اختصاصی IP در 4 کشور
 • سرعت اتصال سریع است
 • دسترسی قابل اعتماد
 • ویژگی های جامع حریم خصوصی و امنیتی

منفی:

 • بدون محافظ سوئیچ پتو

بهترین پیشنهادات اختصاصی IP VPN: NordVPN بهترین گزینه برای کاربران VPN که به یک آدرس IP اختصاصی نیاز دارند ، می باشد. این سرویس خدمات قابل اعتماد و محافظت از حریم خصوصی و خدمات به مشتریان درجه یک را ارائه می دهد. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من در مورد NordVPN را بخوانید.

2. PureVPN

آرم PureVPN

علاوه بر سرور اختصاصی IP آدرس VPN خود در 140+ کشور, PureVPN سرورهای اختصاصی IP VPN را در 8 کشور ارائه می دهد (ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، آلمان ، مالت ، هنگ کنگ ، استرالیا و سنگاپور).

هزینه اضافی ارائه دهنده برای یک آدرس اختصاصی IP 1.99 دلار اضافی در هر ماه بیش از قیمت نرخ اشتراک عادی سالانه آنها است.

کاربران PureVPN که گزینه سرور اختصاصی IP را انتخاب می کنند ، هنوز می توانند بیش از 2،000 سرور ارائه دهنده در سراسر جهان متصل شوند. این انعطاف پذیری اضافی را برای فعالیت های آنلاین فراهم می کند که از یک IP اختصاصی بهره مند نمی شوند.

PureVPN دسترسی سریع و مطمئن به اینترنت ارائه می دهد. این اتصالات سریع با رمزگذاری درجه دولتی محافظت می شوند و محافظت از سوئیچ را از بین می برند. ارائه دهنده هیچگونه گزارش و مشکلی را حفظ نمی کند و با خوشحالی Bitcoin را می پذیرد تا اطلاعات پرداخت شما ناشناس باشد.

پشتیبانی مشتری در طول شبانه روز ، با چت 24 ساعته ، یک پایگاه دانش قابل جستجو و سیستم ردیابی بلیط مشکل در دسترس است.

پشتیبانی برنامه در اینجا با برنامه هایی برای سیستم عامل های Windows ، macOS ، iOS ، Android ، Android TV ، Amazon Fire TV و Linux نمایش داده شده است. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود است ، مانند یک اپلت روتر DD-WRT و پشتیبانی از مارک های دیگر روتر.

طرفداران:

 • قیمت پایین - فقط 1.99 دلار اضافی در ماه برای IP اختصاصی
 • پوشش سرور جهانی بهتر از حد متوسط
 • سرورهای اختصاصی IP کاملاً مستقر
 • حریم خصوصی عالی و محافظت از امنیت

منفی:

 • اشتراک های 1 ماهه گران است

بهترین استفاده برای یک بودجه: PureVPN با بودجه ای که به یک آدرس IP اختصاصی نیاز دارند ، گزینه ای جالب برای کاربران VPN است. PureVPN با صرف 1.99 دلار در ماه صرف هزینه خدمات VPN معمولی ، بهترین گزینه بودجه در این لیست است. 31 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است. (این 1 روز بیشتر از 30 است ، اینطور نیست؟)

بررسی کامل من درباره PureVPN را بخوانید.

3. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost خدمات اختصاصی IP VPN را در 3 کشور (انگلستان ، فرانسه و آلمان) با هزینه 5 دلار در هر ماه بیش از هزینه خدمات VPN معمولی خود ارائه می دهد. کاربران باید در زمان خرید ، مکان آدرس IP اختصاصی را انتخاب کنند.

CyberGhost یک ارائه دهنده مشهور VPN است و دارای شهرت عالی برای دسترسی مطمئن و محافظت شده به اینترنت است.

سرعت اتصال این ارائه دهنده برخی از سریعترین نقاط اطراف است, ارائه بیش از عملکرد کافی برای هر یک از فعالیت های آنلاین مورد علاقه خود. هیچ گاه محدودیت داده یا محدوده پهنای باند برای مشتریان CyberGhost اعمال نشده است.

این اتصالات قابل اعتماد به لطف رمزگذاری در سطح نظامی به خوبی محافظت می شوند. یک خط مشی سخت برای عدم ورود به سیستم به معنای عدم ثبت سابقه آنتیک آنلاین مشتریان CyberGhost است و گزینه پرداخت بیت کوین اطلاعات پرداخت اشتراک شما را مخفی نگه می دارد.

پشتیبانی شبانه روزی شامل گپ پشتیبانی 24 ساعته ، سیستم بلیط پشتیبانی با استفاده آسان و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو.

پشتیبانی از برنامه بومی شامل برنامه های کاربردی آسان برای سیستم عامل های macOS ، Linux ، Windows ، iOS ، Android ، Amazon Fire TV و Android TV. برنامه های افزودنی مرورگر برای سیستم عامل های Chrome و Firefox در دسترس هستند.

سازگاری گسترده روتر ارائه دهنده اتصالات دستگاه نامحدود را فراهم می کند اگر 7 بسته همزمان هزینه اتصالات CyberGhost.

طرفداران:

 • ارائه دهنده شهرت بسیار خوبی دارد
 • سرعت زیادی دارد
 • امنیت و حریم خصوصی به خوبی محافظت می شود
 • برنامه های کاربردی ساده

منفی:

 • در هنگام ثبت نام نیاز به انتخاب محل IP دارد

بهترین گزینه برای شروع: CyberGhost برای انتخاب کاربران VPN که نیاز به یک آدرس IP ایستا دارند بهترین انتخاب است. سرعت اتصال ارائه دهنده برخی از بهترین موارد در تجارت است. پشتیبانی 24/7 بستنی روی کیک است. ضمانت برگشت پول بدون ریسک 45 روزه.

بررسی کامل من در مورد CyberGhost را بخوانید.

4. VPN نامحدود

VPN نامحدود

VPN Unlimited آدرس IP ایستا را در 7 کشور ارائه می دهد (کانادا ، آلمان ، فرانسه ، هند ، هلند ، انگلستان و ایالات متحده). این گزینه 12.50 دلار در ماه به اشتراک سالانه شما اضافه می کند.

ارائه دهنده امکان دسترسی مطمئن و محافظت شده به اینترنت را با سرعت اتصال فراهم می کند که می تواند تقریباً به هر چیزی که شما روی آن ها پرتاب کرده اید رسیدگی کند.

این اتصالات توسط رمزگذاری درجه نظامی محافظت می شوند. VPN نامحدود از حریم خصوصی شما با یک محافظت می کند سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم, و بیت کوین را برای محافظت از اطلاعات پرداخت اشتراک خود می پذیرد.

پشتیبانی مشتری شامل پشتیبانی چت زنده (نه 24/7) ، فرم تماس ، پشتیبانی ایمیل و بخش سؤالات متداول و راهنماهای جستجو.

پشتیبانی از برنامه بومی شامل برنامه هایی برای سیستم عامل های iOS ، Android ، MacOS ، Windows ، Linux و Windows Phone است. افزونه های مرورگر Chrome ، Firefox و Opera نیز موجود هستند.

طرفداران:

 • آدرس IP استاتیک در 7 کشور موجود است
 • پوشش عالی برنامه
 • خط مشی بدون گزارش

منفی:

 • افزودنی IP استاتیک با قیمت بالاتر از سایر ارائه دهندگان
 • گفتگوی پشتیبانی مستقیم 24/7 نیست

پوشش IP استاتیک در 7 کشور: VPN نامحدود IP های استاتیک را در 7 کشور ارائه می دهد و دسترسی نامحدودی به خدمات در آن کشورها ارائه می دهد. در حالی که ارائه دهنده شهرت خوبی برای خدمات قابل اعتماد دارد ، اما نسبت به سایر ارائه دهندگان این لیست قیمت بالاتری دارد. ضمانت برگشت 7 روزه بدون ریسک در دسترس است.

بررسی کامل من درباره VPN نامحدود را بخوانید.

5- ضد باد

آرم صوتی

Windscrib علاوه بر سرویس VPN معمولی خود ، آدرس IP ایستا را با هزینه اضافی 2.00 دلار - 8،00 دلار در ماه ارائه می دهد. (بعداً در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.)

ارائه دهنده می گوید به دلیل خطرات حریم خصوصی ، آدرسهای اختصاصی IP را که فقط یک کاربر تنها به آن دسترسی داشته باشد ارائه نمی دهد.

یک IP مشخصه خاص توسط تعداد انگشت شماری از مشتریان استفاده می شود و این گزینه در نظر گرفته شده است که در هر بار اتصال به یک کاربر ، همان آدرس IP را ارائه دهد ، به حمل و نقل پورت اجازه دهد ، از لیست های سیاه و جلوگیری از دسترسی به لیست های سیاه و محافظت از دسترسی به منابع امن برای امنیت بیشتر استفاده کند..

ارائه دهنده دو نوع آدرس IP استاتیک را ارائه می دهد.

اولین مورد (2.00 دلار در هر ماه) از آدرس IP مرکز داده استفاده می کند. گزینه دوم ، که ماهانه 8،00 دلار شما را اجرا می کند ، یک آدرس IP به شما می دهد که به عنوان یک آدرس IP مسکونی ثبت شده است.

این شرکت می گوید گزینه آدرس IP مسکونی دسترسی به خدمات محدود شده جغرافیایی (مانند Netflix) را که می دانند آدرس های IP مورد استفاده تجاری (مرکز داده) را مسدود می کند ، امکان دسترسی بهتر فراهم می کند..

این آدرس ها بین 7 کشور - ایالات متحده ، انگلستان ، هلند ، آلمان ، فرانسه ، سوئیس و کانادا پخش شده است.

Windscrib سرعت بارگیری سریع را ارائه می دهد. این اتصالات سریع با رمزگذاری در سطح بانکی و سوئیچ kill انجام می شود. ارائه دهنده یک خط مشی بدون ورود به سیستم است ، بنابراین هیچ مدرکی مبنی بر antics آنلاین شما در دسترس نیست و رمزنگاری برای محافظت از حریم خصوصی اضافی پذیرفته شده است.

پشتیبانی مشتری شامل چت پشتیبانی مستقیم (نه 24/7) ، یک سیستم بلیط مشکل ، راهنماهای نصب قابل جستجو و پایگاه دانش است. یک ویژگی پشتیبانی نسبتاً غیرمعمول نیز موجود است: یک Subreddit Windscrib.

برنامه ها برای سیستم عامل های MacOS ، Windows ، iOS ، Android و حتی Linux نیز در دسترس هستند. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند.

طرفداران:

 • دو نوع IP استاتیک موجود است
 • سرعت اتصال سریع است
 • Subreddit Reddit بحث را تسهیل می کند

منفی:

 • پشتیبانی دستگاه محدود به بزرگ 5 است
 • ضمانت برگشت پول فقط 3 روز است

GREAT FOR STREAMING FANS: Windscrib گزینه ای عالی برای کاربرانی است که به دنبال IP VPN استاتیک هستند تا از جلسات مرور روزانه خود محافظت کرده و دسترسی قابل اعتماد به سرویسهای استریم ارائه دهند. 3 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت Windsipt مراجعه کنید.

تفاوت بین آدرس های IP پویا و استاتیک چیست؟?

ارائه دهنده خدمات اینترنت مسکونی شما (ISP) به احتمال زیاد از یک برنامه آدرس دهی IP پویا استفاده می کند.

هنگامی که یک سرویس از آدرس دهی IP پویا استفاده می کند ، هر بار که کاربر به شبکه ISP متصل می شود ، آدرس IP متفاوتی دریافت می کنند. (مشترکین کابل ، DSL و شبکه فیبر ، آدرس خود را تا زمانی که به سرویس متصل بمانند ، نگه می دارند یا تا زمانی که "اجاره نامه" آنها در آدرس IP منقضی شود).

ISP ها عموماً از یک برنامه IP پویا برای کاربران اینترنتی مشاغل خود استفاده نمی کنند ، درعوض به کاربران مشاغل یک آدرس IP ثابت ارائه می دهند.

بدون توجه به چند بار اتصال مجدد یا چند ساعت متصل شدن ، یک آدرس IP ثابت باقی مانده است. این به کاربران تجاری اجازه می دهد سرورهای وب و فایلهای خود را که نیاز به استفاده از یک آدرس اینترنتی ثابت دارند ، اجرا کنند.

بیشتر ارائه دهندگان VPN همچنین از آدرس های IP پویا استفاده می کنند. بیشتر ارائه دهندگان VPN فقط تعداد کمی آدرس دارند که باید با هر یک از سرورهای VPN مورد استفاده قرار بگیرند. این آدرسها هنگام اتصال هر مشتری به طور تصادفی اختصاص داده می شوند ، به این معنی که احتمالاً کاربران دو بار آدرس IP مشابه را دریافت نخواهند کرد.

یک آدرس IP استاتیک مشترک می تواند به چندین کاربر سرویس دهد ، اما تضمین می کند که کاربر هر بار که به سرور VPN وصل شود ، همان آدرس IP را دریافت می کند..

در همین حال ، یک آدرس IP اختصاصی از ارائه دهنده VPN به یک کاربر و تنها یک کاربر اختصاص داده می شود. هر زمان که آن کاربر به سرور VPN متصل شود ، آن آدرس IP را دریافت می کند. همانطور که در زیر ذکر شده است ، این مزایای بی شماری را ارائه می دهد.

مزایای یک آدرس IP اختصاصی از یک سرویس VPN

استفاده از آدرس IP اختصاصی از VPN چندین مزیت دارد.

 1. شما برای گناهان سایر کاربران از وب سایت منع نخواهید شد 

اگر آدرس IP را با سایر کاربران به اشتراک نمی گذارید ، به دلیل عتیقه های نامناسب سایر کاربران ، از وب سایت ، بازی های آنلاین و سایر خدمات ممنوع نخواهید شد. (سرویس هایی مانند Netflix همچنین در صورت مشاهده چندین کاربر که از همان آدرس IP به اینترنت وصل می شوند ، دسترسی به VPN را مسدود می کنند.)

 1. به دلیل یک آدرس IP ناشناس ، سایتها هرگز شما را مسدود نمی کنند 

برخی از وب سایت ها و خدمات هنگام ورود به سیستم ، آدرس IP شما را بررسی می کنند. آنها این کار را به عنوان یک احتیاط امنیتی انجام می دهند. سایت هایی که این کار را انجام می دهند می توانند شامل بانکداری و سایر سایت های مالی و همچنین برنامه های آنلاین مربوط به شغل شوند که برای استفاده کارمندان و مشتریان تنظیم شده است..

اگر آدرس IP شما با تلاش قبلی برای ورود به سیستم متفاوت باشد ، ممکن است از شما بخواهد قبل از اینکه به شما اجازه اتصال دهید ، از طریق یک سری هوپ های تأیید هویت پرش کنید. (این موارد می تواند شامل CAPTCHA ، بررسی تأیید هویت دو عاملی و اقدامات امنیتی دیگر باشد.)

به دست آوردن IP استاتیک از ارائه دهنده VPN شما به این معنی است که می توانید از اتصال به اینترنت خود محافظت کنید ، اما همیشه همان آدرس IP بیرونی را نشان می دهید.

 1. شما قادر به اجرای سرور FTP یا HTTP در اتصال اینترنتی خانگی یا تجاری خود هستید 

یک IP اختصاصی به شما امکان می دهد تا یک سرور FTP را اجرا کنید تا بارگیری و بارگیری فایل ها یا سرور وب روی رایانه خود (برای اجرای یک وب سایت) اجازه دهید هر بار که از همان آدرس IP استفاده کنید.

به علاوه ، ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) نمی تواند بگوید شما چه کاری انجام می دهید. (بیشتر ISP ها استفاده از اینترنت خانگی شما را برای سرورهای FTP و وب سرورها ممنوع می کند - البته مگر اینکه هزینه اضافی بپردازید.)

به نفع افشای کامل ، باید به این نکته نیز توجه داشت همچنین IP های اختصاصی در مقایسه با IP های پویا نیز مضراتی دارند. آنها شامل موارد زیر هستند:

 • هزینه اضافی ، بیش از آنچه که قبلاً برای خدمات VPN پرداخت کرده اید ، هزینه اضافی است.
 • گمنامی کمتر ، زیرا IP اختصاصی تنها یک کاربر را شناسایی می کند: شما.
 • آسیب پذیری در برابر حملات DDoS افزایش یافته ، زیرا شما تنها کاربر آدرس IP هستید و ممکن است هدف گیری آسان تر باشد.

در نتیجه

به کاربران VPN که به یک آدرس IP ثابت یا اختصاصی IP احتیاج دارند ، توصیه می شود با دقت بیشتری به خدماتی که NordVPN ارائه می دهد ، دقت کنند..

آرم NordVPN

NordVPN اتصالات قابل اطمینان و محافظت شده ای را ارائه می دهد ، که تقریباً در مورد هر یک از فعالیت های آنلاین شما سرعت دارد. قیمت ارائه دهنده برای یک آدرس IP اختصاصی یکی از قابل اطمینان ترین در صنعت است. سرویس IP اختصاصی آنها در 4 کشور در سراسر جهان قابل دسترسی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشترک شدن, به وب سایت NordVPN مراجعه کنید.

"فناوری" توسط پیت لینفورت تحت مجوز Pixabay مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − = 58

map