بهترین ارائه دهندگان VPN برای امارات در سال 2020 کدامند؟


امارات متحده عربی (امارات) وقتی سانسور آنلاین می شود سختگیر است. وب سایت هایی که براساس عقاید مذهبی محلی غیراخلاقی تلقی می شوند ، به طور فعال مسدود می شوند. دولت از کلمات کلیدی برای مجبور کردن ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) برای جلوگیری از دسترسی به وب سایت ها و سایر خدمات آنلاین استفاده می کند.

این باعث می شود دسترسی به چندین ارائه دهنده ویدیوی و صوتی ، سایت های قمار و بازی و سایر سایت های "غیراخلاقی" مسدود شود.

VPN اتصال اینترنتی شما را رمزگذاری می کند ، از ممانعت مقامات دولتی امارات متحده عربی و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) از کشف و یا مسدود کردن سفرهای آنلاین شما. در این مقاله ، من 5 VPN برتر را برای محافظت از شما در هنگام امارات به اشتراک می گذارم.

بعداً در این مقاله ، من بهترین روش های استفاده از VPN در یک کشور محدودکننده مانند امارات متحده عربی را به اشتراک می گذارم.

بهترین VPN برای امارات

من تمام ارائه دهندگان برتر VPN خود را آزمایش کردم و نتایج تست من این را نشان داد این 5 VPN بهترین محافظت را از داخل امارات متحده عربی ارائه می دهند. خلاصه TL؛ DR به شرح زیر است:

  1. ExpressVPN: اتصالات محافظت شده با سوئیچ به خوبی رمزگذاری شده و ارائه دهنده این سرویس برای محافظت از مسافرت های آنلاین خود از چشمان کنجکاو در حالی که در مرزهای امارات متحده عربی قرار دارد ، انتخاب شماره 1 است. محافظت در برابر نشت IPv6 و سرورهای DNS سفارشی به عنوان محافظت اضافی عمل می کنند.
  2. NordVPN: این ارائه دهنده مقرون به صرفه به سرورهای مبهم ، ارائه محافظت در برابر سوئیچ ، سرورهای DNS سفارشی و مسدود کردن بدافزارها و تبلیغات ، ارائه می دهد که همگی در داخل امارات محافظت بهینه دارند. یک گزینه Double VPN اتصال شما را از طریق یک جفت سرور VPN مسیریابی می کند و ناشناس بودن اضافه می کند.
  3. Surfshark: با ورود اخیر به دنیای VPN ، این ارائه دهنده به سرعت به دلیل محافظت عالی در امارات و سایر مناطق خاورمیانه بسیار مشهور می شود. این برنامه امکان ارتباط همزمان نامحدود را فراهم می کند و آن را به گزینه ای برتر برای خانواده های بزرگ و مشاغل کوچک تبدیل می کند.
  4. PrivateVPN: مستقر در سوئد ، این یکی دیگر از موارد اخیر اخیر در صنعت VPN است که به خاطر اتصالات به خوبی محافظت شده شهرت کسب می کند. سوئیچ Kill ، نشت IPv6 و محافظت نشت DNS در دسترس است.
  5. VyprVPN: در حالی که این ارائه دهنده هر از گاهی مشکلی را در کار در امارات متحده عربی داشته است ، افراد پشتیبانی مشتری ارائه دهنده به من اطمینان می دهند که VPN به خوبی در زمان این مقاله کار می کند. ارائه دهنده تمام سرورهای خود را در اختیار دارد و آنها را اداره می کند.

من VPN برتر امارات را با استفاده از معیارهای زیر ارزیابی و رتبه بندی کردم:

 • حفاظت کامل از حریم خصوصی
 • حفاظت کامل امنیتی
 • سرعت اتصال سریع است
 • پوشش گسترده سرور جهانی
 • پشتیبانی جامع از چند پلتفرم
 • پشتیبانی بهینه مشتری

این لیست من از 5 VPN برتر برای استفاده در امارات متحده عربی است.

1. ExpressVPN
آرم ExpressVPN

ExpressVPN گزینه شماره 1 برای حفظ فعالیت اینترنتی مبتنی بر امارات متحده عربی و مخفی نگه داشتن آن است.

اتصالات فوق سریع ارائه دهنده توسط رمزگذاری درجه نظامی محافظت می شود ، همچنین یک سوئیچ قاتل خودکار ، محافظت در برابر نشت IPv6 ، حفاظت از نشت DNS و گزینه ای برای مجبور کردن رایانه شما فقط به استفاده از سرورهای DNS ExpressVPN.

ارائه دهنده مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا هیچگونه گزارش خاصی را در خود نگه نمی دارد, اطمینان از اینکه هیچ کس نمی تواند ارائه دهنده را وادار به افشای تاریخ فعالیت های آنلاین خود کند. ثبت نام در این سرویس با یک آدرس ایمیل یکبار مصرف و پرداخت با Bitcoin ، و هیچ کس نمی تواند حساب شما را مستقیماً به شما متصل کند.

ExpressVPN با 3000 سرور VPN در 94 کشور ، می تواند شما را به کلیه محتوا وصل کند که معمولاً غیرقابل دسترسی باشد.

ExpressVPN برنامه های بومی را برای دستگاه های macOS ، iOS ، Windows ، Android ، Linux ، Kindle Fire HD ، Nook و Chromebook ارائه می دهد. برنامه های افزودنی مرورگر برای مرورگرهای Chrome و Firefox در دسترس هستند. اگر می خواهید بیش از 5 دستگاه را به طور همزمان محافظت کنید ، یا دستگاه هایی در لیست فوق ندارید ، از پشتیبانی روتر ارائه دهنده استفاده کنید.

پشتیبانی ExpressVPN به لطف گپ پشتیبانی 24/7 زنده ، پشتیبانی ایمیل ، سیستم ردیابی بلیط پشتیبانی و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو برای شما در هر زمان از روز وجود دارد..

طرفداران:

 • خط مشی بدون ورود به سیستم
 • گزینه پرداخت ناشناس بیت کوین
 • رمزگذاری اتصال ، سوئیچ kill و محافظت از نشت DNS
 • پشتیبانی از برنامه بهینه
 • شبکه سرور جهانی

منفی:

 • گران تر از بسیاری از VPN های دیگر

بهترین VPN برای امارات: ExpressVPN بهترین VPN برای نگه داشتن مخفی فعالیت اینترنتی امارات متحده عربی است. اتصالات سریع را در بیشتر نقاط جهان برقرار می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من درباره ExpressVPN را بخوانید.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN محافظت عالی برای فعالیت های آنلاین خود را از داخل امارات متحده عربی فراهم می کند. با انسداد اتصال و محافظت از دو برابر VPN, این سرویس را پوشش داده اید.

ارائه دهنده سرعت اتصال را ارائه می دهد که به راحتی می تواند فعالیت های آنلاین را انجام دهد.

این فعالیتها به لطف رمزگذاری درجه یک ارائه دهنده ، انسداد اتصال و محافظت از سوئیچ از محافظت در برابر چشمان کنجکاو محافظت می شوند. سرورهای DNS سفارشی ارائه دهنده به محافظت در برابر نشت DNS کمک می کند. گزینه "Double VPN" اتصال شما را از طریق سرورهای دوقلوی VPN مسیریابی می کند ، و ناشناسی بیشتری را اضافه می کند.

این سرویس پاناما VPN در حالی که به سرورهای آنها متصل است ، هیچ سابقه ای از اقدامات شما ندارد. ترکیبی از آدرس ایمیل پرتاب و پرداخت بیت کوین ، اشتراک شما را کاملاً ناشناس نگه می دارد.

NordVPN بیش از 5200 سرور مستقر در 60 کشور جهان دارد, دسترسی عالی به جهان خارج.

سیستم عامل Windows ، iOS ، Android ، macOS ، Linux و Android TV همه لیست پشتیبانی بومی برنامه NordVPN را تشکیل می دهند. کاربران Chrome و Firefox می توانند جلسات مرورگر خود را با استفاده از پسوند NordVPN محافظت کنند.

اگر به بیش از 6 اتصال همزمان نیاز دارید یا نیاز به محافظت از دستگاه های دیگر دارید ، پشتیبانی روتر ارائه دهنده مفید است.

پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق چت پشتیبانی زنده ، ایمیل ، فرم "تماس با ما" و یک پایگاه دانش قابل جستجو در دسترس است.

طرفداران:

 • کاربر ثبت نشده است
 • قیمت گذاری بودجه
 • محافظت دو برابر از VPN
 • انسداد اتصال

منفی:

 • کمترین سرعت اتصال در این لیست است

BEST BUDGET VPN: NordVPN یک گزینه VPN بهینه برای کاربران مستقر در امارات متحده عربی است که بدون هزینه بسیاری از درم های اماراتی محافظت عالی می خواهند. دو برابر VPN و انسداد اتصال تنها معدود محافظت از این ارائه دهنده معامله است. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من در مورد NordVPN را بخوانید.

3. گشت و گذار

آرم SurfShark

Surfshark حفاظت از اتصال برابر با بسیاری از ارائه دهندگان VPN دیگر را فراهم می کند ، و علاوه بر این ، به شما امکان می دهد همزمان با بیشتر دستگاه ها به شبکه سرویس به دلخواه خود متصل شوید..

سرعت بارگیری این سرویس سریع است و دسترسی موثقی به محتوای آنلاین ارائه می دهد.

رمزگذاری و محافظت در برابر سوئیچ ها در سطح دولت از فعالیت های آنلاین شما محافظت می کند ، در حالی که ویژگی CleanWeb ارائه دهنده تبلیغات و ردیاب های ناخواسته را مسدود می کند. محافظت از "MultiHop" برای محافظت بیشتر ، از طریق سرورهای دوقلوی ترافیک اینترنت شما را کنترل می کند.

سرورهای Surfshark به دلیل لطف ، هیچ سیاهه ای را ذخیره نمی کنند یک سیاست سختگیرانه برای عدم ورود. ارائه دهنده همچنین بیت کوین را به عنوان پرداخت برنامه های اشتراک خود می پذیرد.

یک شبکه سرور جهانی که از 800+ سرور در 50+ کشور تشکیل شده است ، دسترسی مناسب و معقول به مطالب را در سراسر جهان ارائه می دهد ، اما با پیوستن مشترکان بیشتر به این عمل ، سرعت متوقف می شود..

Surfshark دارای مهمترین سیستم عامل های دستگاه است که به لطف گزینه های سیستم عامل iOS ، Android ، macOS ، Windows ، Linux و Amazon Fire TV تحت پوشش قرار گرفته است. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز گزینه ای هستند.

پشتیبانی از اتصال همزمان به همان اندازه که می تواند داشته باشد ، با آن است کمک هزینه اتصال نامحدود. به علاوه ، می توانید با استفاده از گزینه های روتر گسترده ارائه دهنده ، از دستگاه هایی که در لیست بالا نیستند محافظت کنید.

پشتیبانی مشتری یک پیشنهاد شبانه روزی در Surfshark است که به لطف یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو ، فرم تماس و چت 24 ساعته قابل جستجو است..

طرفداران:

 • MultiHop محافظت از سرور را دو برابر می کند
 • هیچ محدودیتی در اتصالات همزمان وجود ندارد
 • محافظت عالی در برابر امنیت و حفظ حریم خصوصی

منفی:

 • برخی از گزینه های پیشرفته در برنامه های خود وجود ندارد
 • شماره سرورهای جهانی می تواند منجر به احتقان شود

ایده آل برای استفاده تجاری: کمک هزینه نامحدود اتصال همزمان Surfshark باید برای صاحبان مشاغل کوچک یا سران خانواده های بزرگ جذاب باشد (اما خانواده های جرم و جنایت ، زیرا این کار غیرقانونی است). 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من در مورد Surfshark را بخوانید.

4. PrivateVPN

آرم خصوصی VVN

PrivateVPN محافظت و اتصال بسیار خوبی دارد ، اما شبکه جهانی سرور آن کمی نازک است.

سرعت ارتباطی که این VPN در رتبه 2 در اختیار شما قرار می دهد و می تواند هر نوع جریان سرگرمی بازی را که ممکن است از آن لذت ببرید ، مدیریت کند..

رمزگذاری در سطح نظامی محافظت از روز است, در حالی که سوئیچ kill و جلوگیری از نشت IPv6 به سطح محافظتی می افزایند. محافظت پیشرفته Stealth VPN ارائه دهنده فعالیت VPN شما را پنهان می کند ، و این امر به نظر می رسد که ترافیک مرورگر عادی باشد.

سرورهای ارائه دهنده هیچ گونه اطلاعاتی از هر نوع مربوط به فعالیت های آنلاین خود را ذخیره نمی کنند ، و گزینه پرداخت بیت کوین به شما کمک می کند تا اطلاعات اشتراک شما را مخفی نگه دارد.

شبکه سرور جهانی PrivateVPN می تواند پیشرفت خوبی داشته باشد ، زیرا 150 سرور مستقر در 60 کشور بدان معنی است که با ارائه دهنده همچنان به افزودن مشتری ، سرعت کمی کند می شود..

پشتیبانی از برنامه نیز تا حدودی محدود است ، زیرا فقط 4 سیستم عامل بزرگ را شامل می شود: iOS ، Android ، macOS و Windows. حداکثر 6 اتصال همزمان موجود هستند. کاربرانی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارند ، می توانند PrivateVPN را در روترهای خود تنظیم کنند.

در حالی که گپ پشتیبانی زنده 24/7 در دسترس است ، بخش سؤالات متقاضی ارائه دهنده قابل جستجو نیست و شما را مجبور می کند تا برای کمک به "مرور" در این بخش بپردازید. فرم تماس نیز موجود است.

طرفداران:

 • سرعت بارگیری سریع
 • 6 اتصال همزمان
 • ویژگی مخفی VPN به پنهان کردن استفاده از VPN کمک می کند

منفی:

 • شبکه سرور باریک کشیده
 • کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو نیست

گزینه خوب برای کاربران VPN EXPERIENCED: PrivateVPN یک گزینه بسیار محافظ برای کاربرانی که از گزینه های پیشرفته موجود در برنامه های ارائه دهنده قدردانی می کنند ، ارائه می دهد. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من درباره PrivateVPN را بخوانید.

5- VyprVPN

vyprVPN-آرم

VyprVPN تنها ارائه دهنده VPN در این لیست است که کل شبکه سرور آنها را در اختیار دارد. سایر پیشنهادات امنیتی و حریم خصوصی ارائه دهنده شامل محافظت از سوئیچ kill ، رمزگذاری در سطح دولت و تنظیمات DNS سفارشی است.

VyprVPN در این گردهمایی خیلی سریع نیست ، اما می تواند به راحتی هر یک از فعالیت های آنلاین شما را اداره کند. اتصالات آنها با استفاده از رمزگذاری درجه دولتی محافظت می شود ، محافظت از سوئیچ را می کشد و آن را محافظت می کند اتصال مجدد خودکار گزینه. گزینه ای برای استفاده از سرورهای VyprVPN DNS برای حفاظت بهتر از نشت DNS نیز موجود است.

ارائه دهنده سوئیس VPN هیچ سیاهه ای را حفظ نمی کند ، بنابراین هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما وجود ندارد که شخص ثالث بتواند از آن سوءاستفاده کند. با این حال ، گزینه پرداخت بیت کوین در دسترس نیست.

می توانید به VyprVPN وصل شوید 700+ سرور شخصی و دارای عملکرد در بیش از 70 کشور جهان. این واقعیت که VyprVPN صاحب سرورهای مخصوص به خود است به این معنی است که هیچ پیمانکار شخص ثالث به اطلاعات شما دسترسی ندارد.

پشتیبانی برنامه بومی VyprVPN شامل برنامه هایی برای سیستم عامل های Windows ، macOS ، Amazon Fire ، Android ، TV TV و iOS است. افزونه مرورگری در دسترس نیست.

می توانید حداکثر 3 دستگاه را به طور همزمان به سرورهای ارائه دهنده در یک مجموعه از اعتبارنامه ها متصل کنید. اگر این کافی نیست ، یا اگر می خواهید از دستگاه هایی که در لیست بالا نیستند محافظت کنید ، می توانید از سازگاری روتر سرویس استفاده کنید.

پشتیبانی بصورت شبانه روزی امکان پذیر است ، با چت پشتیبانی 24 ساعته ، یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو ، سیستم بلیط مشکل و صفحه وضعیت خدمات.

طرفداران:

 • رمزگذاری شده ، اتصالات محافظت شده از سوئیچ را بکشید
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • سرورهای اختصاصی

منفی:

 • گران تر از بسیاری از VPN های دیگر
 • فقط 3 اتصال همزمان

امنیت اضافی: سرورهای شخصی و دارای عملکرد VyprVPN ، اطلاعات شخصی شما را حفظ می کنند و اشخاص ثالث را از اطلاعات شما دور نگه می دارند. آنها همچنین به عنوان محافظ در برابر چشم های مهربان انواع دولت امارات عمل می کنند. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من درباره VyprVPN را بخوانید.

نحوه استفاده از VPN در امارات

5 شرکت ارائه دهنده برتر VPN در این گردهمایی ، همگی ثابت کرده اند که از مرزهای امارات به خوبی کار می کنند.

با این حال ، به خاطر داشته باشید که مقامات امارات متحده عربی وب سایت های چندین ارائه دهنده VPN را مسدود می کنند. این یعنی همیشه باید در ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید و برنامه های آنها را در دستگاه های خود بارگیری و نصب کنید قبل از ورود به امارات.

کاربرانی که مایلند فعالیتهای اینترنتی خود را از چشمان کنیز دولت امارات و ISP های خود محافظت کنند باید این مراحل را دنبال کنند:

 1. در ارائه دهنده VPN متناسب با نیازهای شما مشترک شوید.
 2. برنامه (های) VPN را در دستگاه (های) خود بارگیری و نصب کنید.
 3. وارد شبکه VPN شوید.
 4. را انتخاب کنید و به یک سرور VPN که در هر نقطه خارج از مرزهای امارات واقع است متصل شوید.
 5. از آزادی اینترنت جدید خود لذت ببرید.

یادداشت مهم: در حالی که استفاده از VPN از لحاظ فنی در امارات غیرقانونی است ، به احتمال زیاد شما دستگیر نخواهید شد مگر اینکه در ارتکاب جرم از آن استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بخش "آیا VPN های قانونی در امارات متحده عربی هستند؟" را در انتهای مقاله مشاهده کنید.

VPN رایگان گزینه خوبی برای استفاده در امارات است?

قطعا نه! در حالی که من به طور سنتی هرگز از VPN رایگان برای استفاده استفاده نمی کنم ، این یک گزینه به خصوص توصیه ای برای محافظت از فعالیت های اینترنتی مستقر در امارات متحده عربی شما نیست..

احتمالاً مهمترین دلیل استفاده از VPN در حالی که در داخل مرزهای امارات متحده عربی است محافظت از فعالیت های آنلاین شما از نظارت یا تحقیق است.. یک VPN رایگان محافظت مناسب در برابر نظارت ارائه نمی دهد.

بسیاری از VPN های رایگان با ضبط فعالیت های آنلاین کاربران خود و سپس فروش آنها به بالاترین پیشنهاد دهنده ، کارها را ادامه می دهند. هر ارائه دهنده VPN که مایل است اطلاعات شما را به اشخاص ثالث بفروشد ، احتمالاً اگر مقامات امارات متحده عربی از آنها برای گزارشهای کاربر استفاده کنند ، خیلی مقاومت نخواهند کرد..

در حالی که ما به موضوع حفظ حریم خصوصی توجه می کنیم ، یادآور می شوم که برخی از ارائه دهندگان VPN رایگان گرفتار شده اند که کوکی ها و تبلیغات را ردیابی می کنند بدون اجازه.

همچنین خواهید فهمید که استفاده از VPN رایگان به سادگی مناسب نیست. برخی از VPN های بدون هزینه شما را مجبور می کنند قبل از اتصال به یک سرور VPN در یک صف نگه دارید. و به محض اجازه اتصال ، تعداد سرور محدودی برای انتخاب انتخاب خواهید داشت. یعنی اگر به طور خودکار به سرور مورد نظر ارائه دهنده وصل نشده اید.

آخر ، اما به هیچ وجه کم نیست, VPN های بدون هزینه معمولاً شناخته شده است که سرعت اتصال کاربران را شلیک می کند و کلاه های داده روزانه یا ماهانه را در استفاده از VPN قرار می دهد..

من به شما اطمینان می دهم ، هیچ یک از اطلاعات فوق یک VPN رایگان ارزش خوبی ندارد. حتی می تواند به عنوان یک گزاره خطرناک در نظر گرفته شود.

چرا به ام پی VPN در امارات احتیاج دارید?

Freedom House به امارات متحده عربی می دهد مجموع امتیاز اینترنت اینترنت در سال 2018 از 69/100 (0 = رایگان ترین ، 100 = حداقل رایگان). این عنوان "رایگان نیستدر مقیاس آزادی امتیاز.

دولت برنامه ها و وب سایت ها را در صورتی که پیوندهایی به وب سایت های حاوی مطالب مربوط به مستهجن ، قمار و تروریسم داشته باشد مسدود می کند. وب سایتهایی که از دولت انتقاد می کنند یا درمورد تابوت های اجتماعی بحث می کنند نیز معمولاً مسدود شده اند.

برنامه VoIP Skype در دسامبر سال 2017 مسدود شد. هنگامی که یکی از ساکنین امارات متحده عربی یک درخواست آنلاین را برای تغییر انسداد اسکایپ - که هزاران امضای الکترونیکی دریافت کرده است - درخواست Change.org را آغاز کرد..

یک VPN فعالیتهای آنلاین کاربر را با پنهان کردن فعالیت های آنلاین خود در داخل تونل رمزگذاری ، ناشناس نگه می دارد و نظارت و کنترل آنتیک های آنلاین کاربر را برای مقامات ، ISP ها و سایر طرف های مزاحم تقریبا غیرممکن می کند..

در کشوری محدود مانند امارات متحده عربی ، این امکان را به کاربران می دهد تا به خدمات و وب سایتهای مسدود شده و سانسور شده دسترسی پیدا کنند.

نحوه به حداکثر رساندن حریم خصوصی شما در امارات

هنگامی که در مرزهای امارات متحده عربی هستید ، قبل از اتصال به سرورهای VPN خود ، موارد زیر را انجام دهید.

هر محافظ موجود در برنامه VPN خود را روشن کنید. اگر پروتکل OpenVPN گزینه ای است ، از آن استفاده کنید. اگر محافظت از سوئیچ را بکشید ، اتصال مجدد خودکار ، ویژگی های انسداد ، ویژگی های "scrambling" و سایر ویژگی هایی که می تواند به پنهان کردن فعالیتهای شما کمک کند و واقعیتی که از VPN استفاده می کنید وجود دارد ، آنها را فعال کنید.

راه های دیگر برای به حداکثر رساندن ناشناس بودن شما شامل اجتناب از نقاط مهم Wi-Fi ، استفاده از یک ارائه دهنده ایمیل رمزگذاری شده و نصب و استفاده از یک مرورگر ایمن مانند Tor است..

آیا VPN ها در امارات قانونی هستند?

لازم به ذکر است که در حالی که استفاده از سرویس VPN از داخل امارات متحده عربی از نظر فنی غیرقانونی است ، به احتمال زیاد دولت آنها به سادگی با استفاده از VPN به شما سر نمی زند.

در حالی که دولت می تواند به شما بفهماند که آیا شما از اتصال رمزگذاری شده استفاده می کنید ، آنها اقدامی نمی کنند ، مگر اینکه گمان کنند شما از آن برای انجام کارهای غیرقانونی استفاده کرده اید.

اگر از VPN در کمیسیون فعالیت های غیرقانونی استفاده شود ، می توانید هزینه های اضافی نیز داشته باشید ، در نتیجه جریمه 500000 درهم تا 2،000،000 AED (140،000 دلار تا 540،000 دلار آمریکا ، با نرخ ارز فعلی) جریمه می شود..

فعالیت های غیرقانونی می تواند شامل جرایم سایبری باشد ، از جمله سرقت اطلاعات و هویت ، کلاهبرداری بانکی و سایر طرح های نادرست. استفاده از خدمات VoIP ممنوع از طریق VPN نیز طبق همین قانون قابل مجازات است.

در حالی که اطلاعات فوق می تواند شما را از استفاده از VPN در امارات در اجرای هرگونه توطئه جنایی که ممکن است شما را دلسرد کند ، مطمئن باشید که قوانین محلی احتمالاً نمی توانند درب اتاق هتل شما را برای پخش فیلم یا تلویزیون نشان دهند. از Hulu از طریق اتصال VPN.

آنچه دیگر VPN خوب است?

در حالی که این مقاله به این موضوع می پردازد که چگونه یک VPN می تواند فعالیت های اینترنتی شما را مخفی نگه دارد ، اگر من مزایای دیگری را که VPN ارائه نمی داد ، متاسفم..

VPN امکان دسترسی به آن را فراهم می کند جریان, بازی و سایر انواع محتوا و خدمات که معمولاً در منطقه شما در جهان مسدود می شوند. این حتی در کشورهایی که ترافیک اینترنت را مسدود یا فیلتر نمی کنند صادق است. (سرویس هایی مانند Netflix از نظر جغرافیایی دسترسی به برخی از محتوای آنها را محدود می کند.)

VPN همچنین در صورت دسترسی به سایت ها و خدمات "تأیید نشده" مانع می شود که ISP شما از سرعت اتصال شما پرت کند. (Comcast و Cox هر دو گرفتار شده اند كه سرعت اتصال كاربران را كه در اشتراك فایل P2P مشغول به كار بودند ، پرتاب كردند.)

همان رمزگذاری محافظت از فعالیت های آنلاین شما از نگاه مقامات امارات متحده عربی همچنین از فعالیت های حساس داده - از جمله پرداخت صورتحساب ، بانکداری و خرید آنلاین - از مشاهده هکرهایی که به دنبال سرقت اطلاعات شما هستند ، محافظت می کند. این به خصوص وقتی با ارزش Wi-Fi محافظت نشده عمومی مانند آنهایی که در کافی شاپ ها و هتل ها یافت می شوید بسیار ارزشمند است..

نتیجه

در حالی که دولت امارات متحده عربی ممکن است از یک دست سنگین برای محدود کردن استفاده از اینترنت استفاده کند ، راهی برای باز کردن دسترسی به همه اینترنت در حین استفاده از شبکه امارات وجود دارد..

آرم ExpressVPN

یک VPN - مانند گزینه برتر من ، ExpressVPN - بهترین راه مطلق برای جلوگیری از هر نوع سانسور اینترنتی ، محافظت از فعالیت های آنلاین خود از مشاهده و باز کردن دسترسی به دنیایی از محتوا است که معمولاً ممکن است از دسترس نباشد..

ExpressVPN سرعت بارگیری سریع ، امنیت مطلوب و محافظت از حریم خصوصی را به صورت آنلاین و آفلاین و یک شبکه جهانی سرور فراهم می کند که درهای محتوا و خدمات را از سراسر جهان باز می کند.

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید اشتراک, به وب سایت ExpressVPN مراجعه کنید.

"کاخ امارات" توسط Guilhem Vellut تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 3

map