Obejście zablokowane Netflix PrivateVPN


W skrócie

To był ciężki dzień i pracujesz jak pies. (Gdzie to wcześniej słyszałem?) Teraz czas się zrelaksować. Usiądź na swoim ulubionym krześle, weź laptopa, załaduj PrivateVPN i przygotuj się na odrobinę obcej zawartości Netflix. Klikasz ulubioną komedię i widzisz:

Ups, coś poszło nie takBłąd przesyłania strumieniowego. Wygląda na to, że używasz odblokowania lub proxy. Wyłącz dowolną z tych usług i spróbuj ponownie. ”

Czy zdarza ci się to regularnie? Chociaż PrivateVPN jest znany z niezawodnego dostępu do Netflix, jego zdolność do odblokowywania globalnej zawartości Netflix jest nieco ograniczona w porównaniu do innych dostawców VPN (takich jak ExpressVPN). Wynika to z faktu, że ogranicza odblokowywanie Netflix do serwerów w 19 krajach. Mniej lokalizacji serwerów równa się ograniczonej mocy odblokowywania Netflix.

VPN zawsze był najlepszym wyborem, jeśli chodzi o dostęp do treści Netflix, które zwykle nie są dostępne z Twojego regionu. Tak jest do dzisiaj, nawet jeśli gigant transmisji strumieniowej robi wszystko, co w jego mocy, aby zablokować VPNom dostęp do ich usług.

Chociaż PrivateVPN zapewnia niezawodne odblokowanie Netflix, nie oferuje takiej samej mocy odblokowania, jaką mogą zaoferować inni dostawcy VPN ze względu na ograniczony zasięg globalnego serwera.

Jeśli jesteś użytkownikiem PrivateVPN, jakie masz opcje?

PrivateVPN nie działa z Netflix? Spróbuj tego…

Przełącz się na ExpressVPN (mój osobisty ulubiony VPN do odblokowania Netflix).

Testowałem różne sieci VPN i ExpressVPN może niezawodnie odblokować Netflix US, UK, AUS, CA, IT, FR, DE, JP i inne. Oferując prędkości tak szybko, możesz oglądać Netflix w jakości HD bez buforowania.

Oferty ExpressVPN są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odblokuj Netflix za pomocą ExpressVPN

Dlaczego Netflix blokuje dostawcę VPN

Netflix zaczął aktywnie blokować VPN i serwery proxy w 2016 roku.

Od tego czasu wielu dostawców VPN zrezygnowało z oferowania dostępu do treści Netflix poza regionem użytkownika. Dostawcy zrezygnowali z powodu braku zasobów z ich strony. Inni, jak PrivateVPN, nadal oferują dostęp do Netflix, ale w ograniczonych obszarach świata.

To słusznie irytuje subskrybentów Netflix korzystających z VPN. Pamiętaj jednak, że Netflix nie robi tego wszystkiego pomimo przekleństw. Robią to, ponieważ są prawnie wymagane przez umowy licencyjne dotyczące treści z telewizją i studiami filmowymi, aby blokować użytkowników VPN.

Studia filmowe, telewizyjne, a nawet muzyczne podtrzymują przestarzałe przekonanie, że dostęp do ich treści powinien być ograniczony do określonych obszarów globu. Niestety oznacza to, że jeśli odwiedzisz Paryż, Francja, nie będziesz mieć dostępu do tych samych filmów i programów telewizyjnych, co w Paryżu w Teksasie.

Wiele usług VPN działa z zawrotnym budżetem i po prostu nie ma środków finansowych, aby kontynuować walkę z blokowaniem treści przez Netflix.

Najlepsza alternatywa, gdy zawodzi PrivateVPN

Gdy użytkownik łączy się z wybranym serwerem VPN, łączy się z jedną z farm serwerów swojego dostawcy, która może znajdować się niemal w dowolnym miejscu na świecie.

Po połączeniu otrzymują nowy adres IP. Może to sprawić, że ich lokalizacja będzie się wydawać gdziekolwiek, ale gdzie naprawdę są. Mogą być fizycznie zlokalizowani w Nowym Jorku, ale w pozostałej części Internetu mogą się wydawać, że znajdują się w Los Angeles w Kalifornii, a nawet w Londynie w Anglii.

Obejście zablokowane Netflix PrivateVPN

Podczas łączenia się z serwerem VPN użytkownik zwykle nie dostaje całego serwera dla siebie. Zamiast tego duża grupa innych użytkowników VPN łączy się z tym samym serwerem, a wszyscy ci użytkownicy używają tego samego adresu IP.

To zwykle nie stanowi problemu. Zamiast tego w rzeczywistości dodaje warstwę bezpieczeństwa dla użytkowników. Może to jednak powodować problemy podczas łączenia się z usługą taką jak Netflix.

Gdy wielu użytkowników VPN, którzy są podłączeni do tego samego serwera VPN i mają ten sam adres IP, wszyscy próbują połączyć się z Netflix, powoduje to powstanie czerwonych flag w centrali giganta transmisji strumieniowej. Automatycznie budzi to obawy, że ci użytkownicy łączą się przez VPN, co Netflix robi, co w jego mocy, aby temu zapobiec.

Gdy ludzie z Netflix potwierdzą, że grupa użytkowników VPN faktycznie łączy się ze swoimi serwerami przesyłania strumieniowego przez VPN, usługa przesyłania strumieniowego zablokuje dostęp do tego adresu IP serwerom Netflix. Bez dostępu, bez strumieniowej rozrywki.

Gdy kran przesyłający strumieniowo zostanie wyłączony dla użytkownika VPN, w naturalny sposób składają skargę do działu obsługi klienta swojego dostawcy VPN. (Cóż, i tak bym to zrobił). Ludzie wsparcia VPN patrzą na to, co się dzieje, i odkrywają, że Netflix zablokował dostęp do usługi przesyłania strumieniowego za pośrednictwem tego adresu IP.

Dostawca VPN ustanawia nowy zestaw adresów IP, z którego mogą korzystać ich klienci, umożliwiając dostęp do treści Netflix po raz kolejny i wszystko jest w porządku… dopóki Netflix nie odkryje i zablokuje nowe adresy IP, to znaczy - i cały błędny cykl zacznie się od nowa.

Potrzeba głębokich kieszeni, aby móc się tam zawiesić i kontynuować dobrą walkę z blokadami treści Netflix. Niestety nie wszyscy dostawcy VPN mają wystarczająco głębokie kieszenie.

Niektórzy dostawcy VPN, na przykład PrivateVPN, oszczędzają, ograniczając odblokowywanie Netflix do niektórych obszarów świata (19 krajów, w przypadku PrivateVPN).

Na szczęście dla nas, nie wszyscy dostawcy VPN zrezygnowali lub ograniczyli miejsce, w którym odblokowują Netflix. W następnych sekcjach tego artykułu podzielę się informacjami o dostawcy, który nadal zapewnia globalną moc odblokowującą Netflix.

Najlepsza sieć VPN do odblokowania serwisu Netflix

ExpressVPN

ExpressVPN oferuje najlepszy dostęp do treści Netflix spośród dowolnych VPN, które przetestowałem. Kompleksowy globalny zasięg serwera dostawcy otwiera treści Netflix z dowolnego regionu. Ponadto dostawca wykazuje wielką chęć kontynuowania dobrej walki, szybko zastępując zablokowane adresy IP nowymi.

Wpadłem w czasy, w których wcześniej działający adres IP nie zapewnia już dostępu do Netflix, ale zwykle mogę znaleźć działający adres IP za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszy.

ExpressVPN współpracuje z Netflix

Oprócz doskonałej pracy polegającej na utrzymaniu otwartej drogi szybkiego dostępu do serwisu Netflix, ExpressVPN oferuje sporo informacji, które pomogą Ci w jak najlepszym korzystaniu z Netflix. Obejmuje to sekcję porad i wskazówek dotyczących korzystania z usługi, FAQ i łącza do pomocnych rozszerzeń przeglądarki.

ExpressVPN zapewnia także całodobowy czat wsparcia na żywo, połączenia zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego, najwyższej klasy globalny zasięg serwerów, obsługę aplikacji dla popularnych komputerów i urządzeń mobilnych oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Prędkość połączenia

Po odblokowaniu ulubionego filmu, muzyki lub innej zawartości nie musisz czekać wiecznie, aby się nią cieszyć. Tutaj przydają się szybkie połączenia ExpressVPN.

Rozpoczęcie odtwarzania nawet treści 4K UHD zajmie tylko kilka sekund, więc przygotuj popcorn. (Twój przebieg może się różnić w zależności od zwykłych prędkości połączenia).

Obsługa wielu platform

Netflix wydaje się być dostępny na większości dostępnych obecnie podłączonych urządzeń. Netflix jest dostępny na komputerach, przystawkach STB, konsolach do gier, telewizorach Smart TV.

Jeśli korzystasz z jednej z popularnych platform komputerowych lub mobilnych, ExpressVPN ma to wszystko. Dostawca oferuje natywną obsługę aplikacji na urządzenia z systemami Windows, macOS, iOS i Android, a także rozszerzenia przeglądarki dla platform przeglądarki Safari, Chrome i Firefox.

Obejście zablokowane Netflix PrivateVPN

Właściciele konsoli do gier i dekoderów strumieniowania mogą uzyskać dostęp do treści Netflix z innych krajów za pośrednictwem usługi ExpressVPN MediaStreamer. Należy jednak pamiętać, że MediaStreamer nie szyfruje połączenia, tak jak VPN.

Dostawca ogranicza liczbę jednoczesnych połączeń do raczej skąpych 3 urządzeń. Jednak oferuje również kompatybilność z wieloma markami i modelami routerów bezprzewodowych, umożliwiając pojedyncze logowanie w celu ochrony wszystkich podłączonych urządzeń. (Jeśli nie chcesz wykonywać pracy samodzielnie, możesz kupić wstępnie skonfigurowany router z FlashRouters.com).

cennik

Usługi takie jak ExpressVPN nie są tanie. Jednak cena szampana płaci za usługę szampana.

Użytkownicy wybierający abonament miesięczny wydadzą 12,95 USD miesięcznie, a ci, którzy wybiorą roczny abonament, zobaczą, że ich miesięczna opłata spadnie do 8,32 USD miesięcznie (99,95 USD wypłacane rocznie). ZA Dostępna jest również 6-miesięczna subskrypcja za 9,99 USD miesięcznie (59,95 $ co 6 miesięcy).

Jeśli klikniesz link na końcu tego artykułu, otrzymasz 3 bezpłatne miesiące w ramach rocznej subskrypcji, więc miej to na uwadze, decydując, która opcja jest dla Ciebie odpowiednia.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy oferuje mnóstwo czasu na decyzję, czy ExpressVPN jest właśnie dla Ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę ExpressVPN.

Obsługa klienta

Nigdy nie chciałbym mieć problemów technicznych z żadnym z moich czytelników. To byłoby po prostu niegrzeczne. Jednak czasami coś idzie nie tak, że musisz skontaktować się z obsługą klienta. Obsługa klienta ExpressVPN jest dostępna wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Dostawca ma zawsze dostępny czat online na żywo, wsparcie e-mail, przeszukiwalną bibliotekę wsparcia oraz system przesyłania i śledzenia zgłoszeń problemów.

Wsparcie ExpressVPN nigdy mnie nie rozczarowało i zawsze było gotowe, dostarczając pomocnych informacji w mgnieniu oka.

Globalny zasięg serwera

VPN jest najlepszym narzędziem do użycia, gdy potrzebujesz dostępu do międzynarodowego przesyłania strumieniowego, gier i innych rodzajów treści, przed którymi użytkownicy w twoim regionie mogą być zazwyczaj blokowani.

ExpressVPN ma ponad 2000 serwerów w 94 krajach. To sumuje się do ogromnej siły odblokowania, z łatwością pokonując 19 dostępnych krajów Ivacy.

Ochrona prywatności

Ochrona prywatności ExpressVPN należy do najlepszych w branży VPN. Zlokalizowany na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, gdzie rząd faktycznie szanuje prywatność online, dostawca nie prowadzi żadnych dzienników aktywności użytkownika.

Dostawca akceptuje również kryptowalutę Bitcoin poprawiającą prywatność jako płatność za swoje usługi, dzięki czemu informacje o płatności są również tajne.

VPN dla Netflix

Obejście zablokowane Netflix PrivateVPN

ExpressVPN to mój wybór najlepszej sieci VPN w celu ochrony i ulepszenia twoich bingo streamingu Netflix. Dostawca oferuje niezawodne odblokowywanie barier Netflix i zapewnia to przy szybkich połączeniach, a także najwyższej jakości obsłudze klienta i ochronie prywatności.

Chociaż czasami możesz być zmuszony do wypróbowania kilku różnych serwerów, gdy próbujesz oglądać programy Netflix z innego regionu, prawdopodobnie nie odejdziesz rozczarowany.

Odwiedź stronę ExpressVPN, aby uzyskać więcej informacji lub wykupić subskrypcję.

„Netflix na iMac” autorstwa Stock Stock na licencji CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 6 =

map