Nejlepší VPN pro Google Chrome v roce 2020


Google Chrome je nejoblíbenějším webovým prohlížečem na světě a pyšní se více než 1 miliardou uživatelů.

Přestože je Chrome považován za bezpečnou aplikaci, žádný prohlížeč není dokonalý a vždy se vyplatí věnovat zvýšenou pozornost zabezpečení a soukromí online.

V tomto článku se podíváme na nejlepší VPN pro Google Chrome v roce 2019.

Bez ohledu na to, zda máte Chromebook nebo používáte prohlížeč Google Chrome, VPN, která dobře funguje s prohlížečem Google Chrome, může uživatelům přinést řadu výhod, včetně přístupu k geoblokovanému obsahu, bezpečnému šifrování dat, skrytí skutečných IP adres a zabránit jakémukoli zaznamenávání online aktivit.

Nejlepší VPN pro Google Chrome

Pokud si nepřejete číst celý článek a recenze každé VPN, Zde je přehled nejlepších VPN pro Google Chrome.

 1. ExpressVPN: Nejvýkonnější VPN pro Chrome na základě našich testů. Jednoduché, ale rychlé rozšíření prohlížeče Chrome, které umožňuje 256bitové šifrování.
 2. NordVPN: Dobrá volba rozpočtu VPN pro Chrome. Lehké rozšíření Chrome; odblokuje Netflix a Amazon Prime.
 3. CyberGhost: VPN s velkou hodnotou pro Chrome s bezplatným rozšířením prohlížeče a více než 3 500 serverů.
 4. Surfshark: Rozšíření Chrome, podpora neomezeného počtu zařízení. Streamuje Netflix a umožňuje torrentování.
 5. SaferVPN: Rozšíření Chrome, jednoduché nastavení a použití.

Abych mohl hodnotit nejlepší VPN pro Chrome, použil jsem následující kritéria:

 • S Chrome funguje dobře
 • Silné zabezpečení / šifrování
 • Odblokuje streamingové weby, jako je Netflix
 • Dobrá nabídka serverů

Zde je náš seznam nejlepších VPN pro Google Chrome:

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je díky své vynikající bezpečnosti a ochraně osobních údajů, skvělému rozšíření prohlížeče a uživatelsky přívětivým aplikacím jako můj nejlepší výběr pro VPN.

Mezi bezpečnostní funkce patří šifrování vojenské úrovně a žádné záznamy zaznamenávající online aktivitu. K dispozici je také přepínač zabíjení, který vás odpojí od internetu v případě, že dojde k neočekávanému výpadku připojení VPN. Tím je zajištěno, že vaše soukromí bude vždy zachováno.

Rychlosti připojení s ExpressVPN jsou stabilní a rychlé a služba je schopna odblokovat a zpracovat streamování ze všech hlavních online video serverů, včetně Amazon Prime TV, Netflix, BBC iPlayer a Hulu..

ExpressVPN poskytuje uživatelům kvalitní rozšíření prohlížeče Chrome, i když funguje pouze společně s plnou verzí aplikace pro Windows nebo iOS.

Pro uživatele Chromebooků, kteří nemají Windows a schopnost instalovat software VPN, musí být ExpressVPN nejprve nakonfigurován prostřednictvím internetového nastavení Chromebooku.

Rozšíření má možnost náhodně rozdělit polohu nahlášenou pomocí rozhraní API pro určování polohy Google a zabránit webům v získávání vaší polohy.

ExpressVPN má přes 3 000 VPN serverů ve 160 umístěních VPN serverů v 94 zemích, což uživatelům poskytuje obrovský výběr.

Neexistuje žádná bezplatná zkušební verze s ExpressVPN, ale existuje 30denní záruka vrácení peněz bez problémů.

Profesionálové

 • Vynikající rozšíření pro Chrome
 • Velmi vysoké rychlosti
 • Šifrování vojenské třídy
 • Odblokuje Netflix, iPlayer, Amazon Prime
 • Žádné zásady protokolu

Nevýhody

 • O něco dražší než jiné VPN

NEJLEPŠÍ PRO CHROME: ExpressVPN je můj nejlepší výběr pro Chrome díky jeho rychlému a bezpečnému připojení, skvělému odblokování obsahu a vynikajícímu rozšíření prohlížeče Chrome. Vyzkoušejte to bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN nabízí nejlepší možné 256bitové šifrování, což je ekvivalentní bezpečnosti na vojenské úrovni.

Aplikace Windows a iOS odvádějí skvělou práci na ochraně zabezpečení a soukromí. Díky předplatnému NordVPN získáte také přístup k všestrannému samostatnému rozšíření Chrome, které je lehké a nezpomalí věci.

Rozšíření chrání pouze provoz v prohlížeči Chrome, ale na druhé straně vás automaticky spojí prostřednictvím vašeho prohlížeče Chrome, jakmile se přihlásíte k účtu NordVPN.

Pro zvýšení bezpečnosti při používání rozšíření Chrome je zde také možnost trvale deaktivovat WebRTC z vašeho prohlížeče. WebRTC běží ve většině prohlížečů a může únikem vaší IP adresy narušit soukromí, které vaše VPN poskytuje.

K dispozici je také funkce CyberSec společnosti NordVPN, která může blokovat malware a reklamy.

NordVPN se dobře hodí pro streamování webů a může odblokovat všechny nejoblíbenější služby, včetně Netflix a Amazon Prime.

S 5 200+ servery v 61 zemích po celém světě mají uživatelé při výběru území a umístění serveru velký výběr.

Předplatné NordVPN umožňuje 6 současných připojení zařízení.

Profesionálové

 • Rozšíření Chrome
 • Odblokuje Netflix a BBC iPlayer
 • Silná bezpečnost
 • Vynikající volba serveru

Nevýhody

 • Rozšíření chrání pouze provoz Chrome

NEJLEPŠÍ ROZPOČET VPN: NordVPN je skvělá volba VPN pro prohlížeče Chrome a Chromebooky. Díky šifrování vojenské třídy, dobrým počítačovým aplikacím a samostatnému rozšíření Chrome je NordVPN dobrým doporučením.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost nabízí bezplatné rozšíření pro Chrome, které můžete použít spolu s plnou aplikací VPN pro větší zabezpečení a soukromí.

Rozšíření Chrome poskytuje jednoduché nastavení plug-and-play, které trvá jen několik minut, a poskytovatel má zásady no-logs, aby vaše soukromí zůstalo nedotčeno.

Rozšíření se automaticky připojí a vybere nejrychlejší dostupné umístění serveru, ke kterému se chcete připojit. Pokud chcete, můžete také vybrat ze seznamu více než 3 500 serverů ve více než 55 zemích.

Pokud jde o plnou aplikaci, CyberGhost odvede dobrou práci, když chrání vaše soukromí pomocí bezpečného 256bitového šifrování a ochrany proti úniku DNS, aby maskoval vaši IP za všech okolností.

Podporováno je také bezpečné torrentování bez omezení šířky pásma a přepínač zabíjení vás zajistí bezpečným odpojením od Internetu, pokud by VPN neočekávaně poklesla.

Pro uživatele, kteří chtějí streamovat geoblokovaný obsah, jsou po připojení k serveru v odpovídající zemi k dispozici weby jako USA Netflix a Amazon Prime..

Profesionálové

 • Bezplatně použitelné rozšíření pro Chrome
 • Silné zabezpečení u stolních aplikací
 • Přístup k USA Netflix a Amazon Prime
 • Dobrý výběr umístění serveru

Nevýhody

 • Pro větší zabezpečení by se mělo používat bezplatné rozšíření s plnou sítí VPN

VELKÁ HODNOTA: CyberGhost nabízí aplikace pro stolní počítače a bezplatné rozšíření pro Chrome. Velký počet serverů a špičkové funkce ochrany osobních údajů z něj činí dobrou volbu pro uživatele prohlížeče Chrome a Chromebooku. 45denní záruka vrácení peněz.

4. Surfshark
Logo SurfShark

Surfshark je jedním z nejnovějších poskytovatelů VPN v mém seznamu, ale díky rychlé bezpečnosti, soukromí a streamování se rychle etabloval jako kvalitní volba VPN.

Surfshark VPN nabízí rozšíření prohlížeče Chrome spolu s plnými aplikacemi VPN pro širokou škálu platforem, včetně Windows a iOS. Aplikace jsou uživatelsky přívětivé a mají snadno použitelné rozhraní.

Velký počet serverů Surfshark podporuje P2P a torrenting a uživatelé mohou také odblokovat Netflix USA a U.K., BBC iPlayer a Hulu výběrem serveru v příslušné zemi..

Verze Windows a Mac mají přepínač zabíjení, který odpojí vaše připojení k internetu, pokud neočekávaně ztratíte ochranu VPN.

CleanWeb je integrován do klienta VPN a lze jej zapnout v rozšíření aplikace i prohlížeče Chrome, aby se blokovaly reklamy a sledovače a předcházelo se také napadení malwarem. Ochrana osobních údajů je zajištěna také zásadami bez protokolování.

V době psaní má Surfshark více než 800 serverů v 50 zemích, což nabízí rozumné množství výběru, i když jiní poskytovatelé na tomto seznamu nabízejí větší počet možností.

Vynikající funkcí Surfshark je to, že uživatelé mohou neomezený počet simultánních připojení k VPN z jediného plánu, a je zde také 30denní záruka vrácení peněz, takže můžete surfshark vyzkoušet bez rizika.

Profesionálové

 • Neomezené připojení
 • Rozšíření prohlížeče Chrome
 • P2P povoleno
 • Odblokuje Netflix, BBC iPlayer, Hulu

Nevýhody

 • Menší výběr serveru než jiné VPN

SNADNÉ POUŽITÍ: Surfshark poskytuje uživatelům rozšíření a aplikace pro Chrome pro všechny hlavní platformy a také odblokuje omezené weby, včetně Netflix a BBC iPlayer. S neomezeným připojením a 30denní zárukou vrácení peněz je Surfshark dobrou volbou pro většinu případů použití.

5. SaferVPN

Logo SaferVPN
SaferVPN vytváří můj seznam nejlepších VPN pro Chrome díky vyhrazenému rozšíření prohlížeče, které se snadno nastavuje a používá.
Rozšíření Chrome umožňuje obejít cenzuru a přistupovat k geo-omezenému obsahu přímo v prohlížeči a rychlými rychlostmi.
SaferVPN nabízí síť 88 serverů v 59 zemích. Ačkoli to není tolik serverů jako ostatní poskytovatelé VPN na tomto seznamu, počet pokrytých míst umožňuje odblokování několika streamovacích služeb.
Rozšíření Chrome VPN používá pro šifrování vašich dat proxy HTTPS, který chrání vaše data před zvědavýma očima. Stejně jako u všech rozšíření prohlížeče VPN existují určitá omezení ochrany, kterou mohou poskytovat, takže se vždy doporučuje používat rozšíření prohlížeče Chrome spolu s plnou aplikací VPN..

Hlavní aplikace SaferVPN poskytuje dobré bezpečnostní funkce s vojenským stupněm 256bitového šifrování. Tato aplikace má také vestavěný přepínač internetového zabíjení, který vypíná přístup k internetu, pokud neočekávaně ztratíte připojení k VPN, čímž je zajištěno soukromí.

K dispozici je také ochrana proti úniku DNS, aby bylo zajištěno, že vaše IP adresa je vždy skrytá, a dokonce i váš ISP nevidí vaši online aktivitu, když používáte SaferVPN..

Základní plán umožňuje až 5 současných připojení k VPN a uživatelé na všech platformách jsou pokryty aplikacemi pro Windows, MacOS, Android a iOS.

SaferVPN poskytuje nepřetržitou zákaznickou podporu prostřednictvím živého chatu, takže pomoc je vždy po ruce, pokud ji potřebujete.

Profesionálové

 • Rozšíření Chrome
 • Vysoké rychlosti

Nevýhody

 • Doplněk Chrome nenabízí plnou bezpečnost aplikace pro počítače
 • Pokrývá méně zemí než mnoho soupeřů

DOBRÁ PRO CHROME: SaferVPN poskytuje uživatelům rozšíření pro Chrome a plnou aplikaci, která je k dispozici pro každou hlavní platformu. Rozšíření prohlížeče nabízí vysoké rychlosti a uživatelé mohou mít až 5 současných připojení.

Rozšíření prohlížeče vs. úplná VPN

Rozšíření prohlížeče obvykle nenabízejí nikde blízko stejné úrovně ochrany jako plná VPN. Většina dobrých poskytovatelů VPN nabízí rozšíření prohlížeče Chrome jako součást celé řady VPN, která uživatelům poskytuje flexibilitu.

Rozšíření fungují prostřednictvím šifrovaných proxy HTTPS nebo SSL, kde je přenos odesílán přes zprostředkující server. Zjednodušeně to znamená, že mezi vaším webovým prohlížečem a internetem sedí jiný počítač a navštívené weby neuvidí vaši skutečnou IP adresu, ale místo toho uvidí umístění proxy serveru.

Výhody zde jsou, že server proxy vám může pomoci získat místní cenzuru, odblokovat weby s omezeným přístupem a chránit vaše soukromí šifrováním provozu v prohlížeči Chrome.

Plná síť VPN zašifruje provoz v prohlížeči a veškerý provoz z počítače, telefonu nebo tabletu a zpět, takže je mnohem bezpečnější než rozšíření.

Prohlížeče jsou také náchylné k únikům WebRTC, které vystavují vaši IP adresu. Rozšíření prohlížeče nechrání před únikem WebRTC, na rozdíl od úplné VPN.

Omezení bezplatných rozšíření

Většina bezplatných služeb VPN, včetně těch, které jsou poskytovány jako rozšíření prohlížeče nebo nativní aplikace, je výrazně omezena a neposkytuje zabezpečení ani soukromí, které většina uživatelů vyžaduje..

Mezi další nevýhody patří omezení šířky pásma a použití sledovacích souborů cookie, front a reklam, což vše může zkazit vaše prohlížení a narušit vaše soukromí.

Skutečná VPN je nainstalována nebo nakonfigurována na vašem operačním systému, jako je Windows nebo Mac, a vyplatí se jí zaplatit díky množství zabezpečení, soukromí a dalším výhodám, které mohou poskytnout.

Jak nainstalovat VPN na Chromebooku

Na vašem Chromebooku bude fungovat mnoho sítí VPN, aniž byste je museli konfigurovat ručně.

U některých poskytovatelů VPN, například ExpressVPN, však mohou fungovat pouze s nainstalovanou úplnou VPN. Uživatelé mohou najít konfigurace serveru na webu vybraného poskytovatele VPN.

Po přihlášení k síti VPN můžete na svém Chromebooku nastavit VPN s údaji o účtu.

Je to jednoduchý postup krok za krokem.

Krok 1: Jednoduše se přihlaste do Chromebooku, vyhledejte sekci „připojení k internetu“ a klikněte na „Přidat připojení“. Poté klikněte na „přidat OpenVPN / L2TP…“

Krok 2: Zadejte informace o účtu VPN. Klikněte na „připojit“ a jste nyní připraveni používat VPN.

„Logo Google Chrome“ pomocí obrázků WWikimedia na Pixabay licencovaných na základě licence Pixabay

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map