Jak oglądać Optus Sport za granicą z VPN


Jeśli szukasz VPN do oglądania Optus Sport za granicą w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub z dowolnego innego miejsca na świecie, ten przewodnik pokaże Ci, jak uzyskać dostęp do ulubionych programów sportowych na żywo i programów sportowych na kanale.

Optus Sport to grupa australijskich kanałów zajmujących się głównie piłką nożną, w tym meczami Ligi Mistrzów, angielskiej Premier League i meczów międzynarodowych.

Ponieważ Optus Sport jest licencjonowany tylko do strumieniowego przesyłania treści w Australii, zagraniczni widzowie są automatycznie zablokowany z platformy.

VPN (Virtual Private Network) to zawsze najlepszy sposób na strumieniowe przesyłanie zablokowanych treści i dostęp do cenzurowanych stron internetowych. VPN działa poprzez połączenie z zagranicznymi serwerami, które dają ci lokalny adres IP, tym samym odblokowując ograniczenia geograficzne i umożliwiając strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych.

W tym artykule pokażę ci, jak to zrobić użyj VPN, aby odblokować Optus Sport skądkolwiek.

Jak przesyłać strumieniowo Optus Sport za granicę za pomocą VPN

Uzyskanie dostępu do Optus Sport poza Australią jest możliwe dzięki VPN i jest to bardzo prosty proces. Oto jak przesyłać strumieniowo Optus Sport za granicę:

 1. Wybierz jedną z najlepszych sieci VPN dla Optus Sport zgodnie z zaleceniami z mojej pierwszej listy 5. Zawsze bardzo polecam ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj wybrane oprogramowanie VPN na system operacyjny urządzenia.
 3. Po zalogowaniu się do sieci VPN znajdź listę dostępnych serwerów i wybierz serwer z Australii. To da ci australijski adres IP i pomoże ci poruszać się po blokach Optus Sport.
 4. Zaloguj się na stronie internetowej lub aplikacji Optus Sport, a będziesz mógł oglądać wszystkie najlepsze pokazy piłkarskie z dowolnego miejsca.

Mając do wyboru mnóstwo VPN na rynku, trudno jest stwierdzić, który jest najlepszy do przesyłania strumieniowego Optus Sport za granicę. Każdy dostawca VPN jest inny i oferuje swoje zalety i wady.

Każda sieć VPN, którą polecam na tej liście, odblokowuje Optus Sport i zapewnia doskonałe funkcje bezpieczeństwa i prywatności.

Wyjaśnię moje najlepsze wybory VPN do odblokowania Optus Sport w dalszej części tego artykułu. Dla tych w pośpiechu, oto krótki przegląd moich najlepszych VPN dla Optus Sport.

 1. ExpressVPN: Moim numerem 1 do streamowania Optus Sport jest ExpressVPN. Ten dostawca jest ekspertem w odblokowywaniu internetowych strumieni telewizyjnych z ograniczeniami geograficznymi. Oferują duże prędkości i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 2. NordVPN: Ten dostawca to świetny, niedrogi wybór, który nie narusza niezbędnych funkcji prywatności i bezpieczeństwa wymaganych przez VPN. Ma dużą sieć serwerów, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Optus Sport z niemal dowolnego miejsca.
 3. CyberGhost: Odblokuj swoje ulubione programy piłkarskie i transmituj mecze na żywo w Optus Sport z tym rozwijającym się dostawcą VPN. Umożliwia szybkie przesyłanie strumieniowe treści sportowych, a polityka braku dzienników czyni z tego dobry wybór dla prywatności.
 4. IPVanish: Dzięki obsłudze strumieni wideo HD dzięki dużej prędkości połączenia VPN, ten dostawca jest dobrą opcją dla fanów sportu, którzy chcą przesyłać strumieniowo Optus Sport za granicę.
 5. PrivateVPN: PrivateVPN to mały dostawca VPN z rozwijającą się siecią. Jestem pod wrażeniem dobrych prędkości, doskonałych aplikacji i dużej liczby najlepszych funkcji bezpieczeństwa.

Oprócz zapewnienia dostępu do ograniczonej zawartości Optus Sport za granicą, VPN pomaga również w ochronie prywatności, historii przeglądania Internetu i danych osobowych.

Jaki jest najlepszy VPN dla Optus Sport?

Aby utworzyć moją krótką listę najlepszych sieci VPN dla Optus Sport, skorzystałem z następującej listy kryteriów:

 • Może odblokować Optus Sport z zagranicy
 • Oferuje szereg serwerów zlokalizowanych w Australii
 • Zapewnia duże prędkości połączenia
 • Ma dobre funkcje prywatności i bezpieczeństwa
 • Oferuje łatwe w użyciu aplikacje

Korzystając z tych kryteriów, oto moja lista najlepszych VPN dla Optus Sport:

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN to mój wybór nr 1 do przesyłania strumieniowego Optus Sport w dowolnym miejscu na świecie.

Ten dostawca oferuje jedną z największych sieci serwerów dowolnego dostawcy VPN na rynku, w tym ponad 3000 serwerów w 160 lokalizacjach w ponad 90 krajach.

W chwili pisania tej sieci sieć obejmuje 6 farm serwerów zlokalizowanych w Australii, co pozwala użytkownikom łączyć się ze strumieniami Optus Sport z ograniczeniami geograficznymi.

Oprócz odblokowania Optus Sport, ExpressVPN świetnie nadaje się również do odblokowywania innych stron streamingowych, takich jak BeIN Sports, Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime TV, 9Now i wiele innych.

Oznacza to duże prędkości połączenia, które nieznacznie spadają z pełnych połączeń ISP Jakość HD jest zawsze dostępna. Jest to konieczność dla większości fanów sportu, którzy chcą poczuć się zanurzeni w akcji.

Nie mogę polecić żadnej sieci VPN, która nie zapewnia doskonałych funkcji prywatności i bezpieczeństwa, a ExpressVPN przoduje pod tym względem.

ExpressVPN szyfruje dane sieciowe do 256-bitowego kodu klasy wojskowej, co oznacza, że ​​nikt nie widzi, co robisz online. Wynika to również z ścisłe zasady braku dzienników, co oznacza, że ​​żadna twoja aktywność online nie jest rejestrowana.

Jedna subskrypcja ExpressVPN obejmuje dostęp do kilku łatwych w użyciu aplikacji, które obejmują prawie każde możliwe urządzenie. Istnieją aplikacje sformatowane dla systemów Windows, Mac, Android i iOS, a także obsługa Linuksa i wielu routerów.

Plusy

 • 6 australijskich serwerów
 • Odblokowuje Optus Sport poza Australią
 • Szybkie strumienie zapewniają wspaniałe wrażenia sportowe
 • Prywatność jest dobrze chroniona
 • Używa najwyższego dostępnego szyfrowania
 • Łatwe w użyciu aplikacje dla każdej dużej platformy

Cons

 • Nieco droższe niż inne VPN

NAJLEPSZE DLA SPORTU OPTUS: ExpressVPN to mój najlepszy wybór do streamowania Optus Sport za granicą. Ten dostawca zapewnia doskonałe funkcje odblokowywania zawartości i oferuje najlepszą dostępną prywatność i bezpieczeństwo. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN ma ponad 195 serwerów zlokalizowanych w Australii i daje użytkownikom możliwość wyboru australijskiego adresu IP i dostępu do Optus Sports za granicą.

Mimo że VPN ma skromną opłatę abonamentową, oferuje doskonałe prędkości przesyłania strumieniowego i jedną z największych dostępnych sieci serwerów.

Oznacza to, że możesz oglądać nie tylko Optus Sport, ale także inne międzynarodowe kanały, które są zablokowane tam, gdzie jesteś. NordVPN ma już za sobą 5000 serwerów w ponad 60 krajach na całym świecie, więc masz prawie nieograniczony wybór miejsca, z którym możesz się połączyć.

Nawet gdy cyberbezpieczeństwo staje się coraz bardziej złożone, a cyberprzestępcy udoskonalają swoją grę, NordVPN obejmuje Cię internetowym szyfrowaniem wojskowym, którego złamanie jest prawie niemożliwe.

Inne niezbędne środki bezpieczeństwa zawarte w standardzie to Wyciek DNS ochrona, internet wyłącznik awaryjny oraz ścisła polityka braku logów więc żadne dane osobowe nie są rejestrowane.

NordVPN pozwala użytkownikom na podłączenie do 6 urządzeń jednocześnie z jednego konta.

Ten dostawca VPN może chronić prawie każde urządzenie, jakie możesz wymyślić, ponieważ oferuje szereg aplikacji na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, w tym iOS, Mac, Windows i Android, a także rozszerzenia przeglądarki i obsługę niektórych routerów.

Plusy

 • Dobry wybór serwerów w Australii
 • Możliwość przesyłania strumieniowego Optus Sport w wysokiej jakości
 • Przyjazny dla budżetu bez ograniczania zabezpieczeń
 • Prywatność jest dobrze chroniona dzięki polityce braku dzienników

Cons

 • Czasami zawodni klienci komputerowi

NAJLEPSZY BUDŻET VPN: NordVPN zapewnia użytkownikom dostęp do Optus Sport po ograniczonym budżecie. Dobre rozwiązanie, które zapewnia wysokiej jakości strumienie ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami bezpieczeństwa zalecanymi przez VPN. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować tę usługę bez ryzyka.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost to przyjazna dla użytkownika opcja, którą z przyjemnością polecam ze względu na rosnącą sieć serwerów i możliwość odblokowania Optus Sport.

Jest 75 serwerów zlokalizowanych w Australii, więc użytkownicy mają duży wybór podczas łączenia się z australijskim adresem IP.

Dla osób zainteresowanych odblokowaniem innych witryn do przesyłania strumieniowego lub cenzurowanych treści CyberGhost jest zajęty rozbudową światowej sieci serwerów, która obecnie obsługuje ponad 3500 serwerów w 59 krajach na całym świecie.

CyberGhost to niezwykle szybka sieć VPN, co jest doskonałą wiadomością dla fanów sportu, którzy chcą streamować piłkę nożną lub inne sporty w wysokiej rozdzielczości.

Podczas korzystania z VPN w celu uzyskania dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi ważne jest, aby skorzystać z usług dostawcy, który chroni Twoją tożsamość w trybie online.

Dzięki CyberGhost Twoje dane osobowe nie będą narażone na wiele zagrożeń bezpieczeństwa w Internecie dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, automatycznemu przełącznikowi zabijania Internetu oraz ochronie przed wyciekiem DNS i IP.

Jest nieograniczona przepustowość i ruch w ofercie od CyberGhost, dzięki czemu będziesz mógł oglądać wszystkie sporty, które chcesz. Co więcej, pojedyncza subskrypcja może obejmować 7 urządzeń jednocześnie, więc zawsze będziesz objęty ochroną, gdy będziesz online.

CyberGhost ma ścisłe zasady dotyczące braku dzienników, co oznacza, że ​​nie przechowują żadnych dzienników Twojej aktywności ani nie śledzą sposobu korzystania z Internetu.

Inne funkcje obejmują najwyższe dostępne szyfrowanie oraz dostęp do VPN na wszystkich urządzeniach, z aplikacjami na iOS, Android, macOS i Windows.

Plusy

 • Strumienie jakości Optus Sport
 • Najwyższe dostępne standardy szyfrowania
 • Prowadzi ścisłą wewnętrzną politykę braku dzienników

Cons

 • Obsługa może być powolna w porównaniu do innych sieci VPN
 • Zaawansowane funkcje kontroli są ograniczone w porównaniu z rywalami

WIELKA WARTOŚĆ: CyberGhost oferuje zgrabny pakiet VPN z dużymi prędkościami i przyzwoitą liczbą serwerów. Istnieje 256-bitowe szyfrowanie danych i hojna 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

4. IPVanish

Logo IPVanish

IPVanish dobrze sprawdza się w odblokowywaniu Optus Sport za granicą w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub gdziekolwiek indziej.

W sumie IPVanish ma ponad 1200 serwerów w ponad 60 krajach, z czego ponad 60 serwerów zlokalizowanych w Australii.

Użytkownicy korzystający z subskrypcji IPVanish mogą oglądać Optus Sport poza Australią i mieć dostęp do innych międzynarodowych usług przesyłania strumieniowego online, takich jak HBO Go i 9Now.

Ta sieć VPN zapewnia elastyczne prędkości połączenia, więc nie musisz się martwić o buforowanie lub spadek jakości obrazu podczas oglądania meczu piłki nożnej.

Cechą wyróżniającą tę usługę tego dostawcy jest to Jednocześnie można podłączyć 10 urządzeń, dzięki czemu rodziny i przyjaciele mogą łączyć się jednocześnie.

Bezpieczeństwo jest również niezwykle ważne w sieci VPN, a IPVanish pasuje do innych zalecanych sieci VPN na mojej liście, stosując 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej.

Ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik „zabicia” i ścisła polityka zerowania dzienników dają tej VPN dobry ogólny wynik w zakresie prywatności.

Dostępne dla systemów Windows, Android, macOS i iOS, z łatwymi w użyciu aplikacjami. W przypadku systemu Linux i routerów wymagana jest ręczna konfiguracja.

Plusy

 • Odblokowuje treści z Australii, takie jak Optus Sport
 • Umożliwia jednoczesne podłączenie do 10 urządzeń
 • Może współpracować z innymi usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak HBO Go i 9Now

Cons

 • Krótki okres gwarancji zwrotu pieniędzy
 • Niektóre plany są droższe niż oferowane przez innych dostawców

DO 10 URZĄDZEŃ: IPVanish to dobry wybór dla użytkowników, którzy mają jednocześnie wiele urządzeń do podłączenia. Działa dobrze z Optus Sport dzięki dużej liczbie australijskich serwerów. Zapewnia 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

5. PrivateVPN

Logo PrivateVPN

PrivateVPN pomaga odblokowywać treści z ograniczeniami geograficznymi w Internecie, stać się niewykrywalnym w Internecie i maksymalizować prędkości przesyłania strumieniowego.

Ten dostawca ma małą sieć serwerów z 150 serwerami w 60 krajach, w tym w Australii. Istnieją 3 serwery zlokalizowane w granicach Australii, więc Optus Sport można przesyłać strumieniowo za granicę w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i gdzie indziej.

Oferty PrivateVPN wyższe prędkości niż większość dostawców VPN, dzięki czemu jest to dobry wybór do streamowania sportu z Optus Sport i treści z innych serwisów streamingowych w jakości HD.

Moje doświadczenia z PrivateVPN polegały na stabilnym przesyłaniu strumieniowym wideo i braku buforowania lub przerw w świadczeniu usług.

256-bitowe szyfrowanie AES, wyłącznik awaryjny i ochrona przed wyciekiem DNS - wszystko to zapewnia bezpieczeństwo prywatności i danych. Istnieją również zasady dotyczące braku dzienników, a PrivateVPN jest łatwy w użyciu z systemami Windows, Android, macOS i iOS dzięki dobrze zaprojektowanym aplikacjom.

Plusy

 • Dostęp do Optus Sport
 • Szybszy niż większość innych dostawców VPN
 • Stabilne strumienie wideo HD

Cons

 • Mała sieć serwerów
 • Tylko 3 serwery do wyboru w Australii

WIELKA PRĘDKOŚĆ: PrivateVPN zapewnia szybkie prędkości i dobre funkcje prywatności. Mała sieć serwerów w porównaniu do innych sieci VPN. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

O Optus Sport

Optus Sport to australijska grupa kanałów sportowych, dostępna online za pośrednictwem szeregu aplikacji na iOS i Androida. Usługa jest również dostępna do transmisji strumieniowej na stronie Optus Sport.

Kanały zostały uruchomione 13 lipca 2016 r znaczące zawody piłkarskie, w tym angielska Premier League, Puchar Świata FIFA, mecze towarzyskie, piłka nożna kobiet, Liga Europy i Liga Mistrzów.

Dodatkowo, kanał nadaje najważniejsze pakiety oraz oryginalne filmy dokumentalne za kulisami niesamowitych historii piłkarskich.

Powyższe jest transmitowane przez kanały Optus Sport, w tym:

 • Optus Sport 1 (kanał piłki nożnej 24/7)
 • Optus Sport 2 (kanał przelewowy)
 • Optus Sport 3-11 (pozostałe kanały przelewowe)

Czy mogę oglądać Optus Sport z darmową siecią VPN?

Coraz więcej witryn do przesyłania strumieniowego znajduje sposoby na blokowanie sieci VPN, a większość darmowych sieci VPN ma trudności z przejściem przez te nowe metody wykrywania. To tylko jeden z powodów, dla których nie polecam korzystania z bezpłatnej sieci VPN.

Najlepsi dostawcy, tacy jak ExpressVPN, mogą niezawodnie odblokowywać usługi przesyłania strumieniowego i oferują lepszą wydajność, bezpieczeństwo i prywatność w Internecie.

Płatne sieci VPN zapewniają dobry stosunek jakości do ceny, podczas gdy darmowa sieć VPN często zarabia, sprzedając Twoje dane osobowe reklamodawcom zamiast pobierać opłatę abonamentową.

Darmowe sieci VPN nie oferują takich funkcji, jak wyłącznik awaryjny lub ochrona przed wyciekiem DNS, więc istnieje szansa, że ​​cyberprzestępcy zobaczą i wykorzystają Twoje dane osobowe.

Jak uzyskać dostęp do Optus Sport za pomocą VPN?

Użytkownicy będą musieli zarejestrować się i zarejestrować w Optus Sport za pośrednictwem swojej strony internetowej, aby oglądać 24/7 piłkę nożną i ponad 1000 meczów na żywo w sezonie.

Przed zarejestrowaniem nowego użytkownika Optus Sport sprawdzi, czy znajdujesz się w Australii za pomocą przycisku „Sprawdź moje uprawnienia”, aby wykryć Twoją lokalizację. Aby przejść ten test, upewnij się, że masz połączenie z serwerem VPN zlokalizowanym w Australii.

Aby zarejestrować się w usłudze, potrzebujesz karty płatniczej z australijskim adresem rozliczeniowym.

Co jeszcze mogę zrobić z VPN?

Sieci VPN oferują użytkownikom większą swobodę w Internecie.

Dzięki VPN wszystkie rodzaje zablokowanych treści, w tym różne witryny strumieniowe, takie jak BBC iPlayer, Netflix, 9 Teraz i Być w sporcie, może stać się dostępny. Istnieje wiele innych rodzajów stron internetowych, które można cenzurować w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie, a VPN może również pomóc ominąć te bloki.

Sieci VPN zapewniają również bezpieczeństwo w trybie online podczas korzystania z sieci publicznych do logowania i publikowania treści w Internecie. Jeśli lubisz torrenty, VPN pozwoli ci to zrobić bezpiecznie i chronić swoją prywatność.

Wniosek

Oglądanie ulubionych drużyn i największych meczów piłki nożnej z Optus Sport poza Australią jest możliwe i stosunkowo proste dzięki odpowiedniej sieci VPN.

Aby ułatwić życie, zawsze zalecałbym wybranie VPN z doskonałymi opcjami serwera, bezpieczeństwem, szybkością i funkcjami prywatności. Aby uzyskać najwyższą wydajność i funkcje, polecam ExpressVPN do oglądania Optus Sport.

„Australia pokonała Anglię” autorstwa Mertie na licencji CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 65 = 75

map