VPNs הטובים ביותר עבור ABC Go (כך שתוכלו לצפות מחוץ לארצות הברית)


כשאתה נוסע מחוץ למדינת מולדתך, אתה עשוי לגלות שאתרי האינטרנט של שירותי סטרימינג מקוונים שאתה מנוי אליהם חסומים מבחינה גיאוגרפית מהמקום שאתה נמצא בו.

מנויי טלוויזיה אמריקאיים, כמו ABC Go, זמינים באופן מקוון רק למנויים הממוקמים בארצות הברית.

אם אתה נוסע לחו"ל, למרות שאתה מנוי משלם, לא תוכל לגשת לאתר מכיוון שכתובת ה- IP שלך מזהה את המיקום שלך. כתובת IP עובדת כמו כתובת דואר ומשמשת לזיהוי המכשיר שלך והיכן הוא נמצא כרגע בעולם.

VPN מצליח לעקוף את הבעיה על ידי מתן גישה לכתובת IP ממדינה שיכולה לבטל את החסימה של התוכן, גם אם אתה לא נמצא פיזית שם.

לרוע המזל, ABC Go ידוע במחויבותו החזקה לחסימת גישה זרה לתוכן שלהם, מה שאומר גם שחלק מה- VPN מוגבלים גם כן.

כתוצאה מכך, רשת ABC היא אחד מאתרי הווידיאו הקשים ביותר לגישה מחו"ל - כך שתצטרך לבחור את VPN שלך בקפידה.

במאמר זה, אראה לך את ה- VPN הטובים ביותר הזמינים עבורך לגישה לחשבון ABC Go שלך בחו"ל.

כיצד להזרים ABC לצאת לחו"ל עם VPN

כל שירותי ה- VPN שאציג בפניכם היום נבדקו בקפדנות והוכחו כי הם יכולים לגשת ל- ABC Go ולאפשר סטרימינג..

 1. בחר באחד ה- VPN הטובים ביותר להזרמת ABC Go לחו"ל, כמפורט במאמר זה. דירגתי את ExpressVPN כאפשרות הטובה ביותר לביטול חסימת ABC Go.
 2. התקן את אפליקציית VPN המיועדת למערכת ההפעלה של המכשיר שלך. זה אמור להיות זמין להורדה באתר האינטרנט של ספק VPN שלך.
 3. היכנס לאפליקציית ה- VPN שלך במכשיר בו ברצונך להשתמש כדי לצפות ב- ABC Go. אתר את אפשרויות חיבור השרת ובחר להתחבר לשרת שנמצא בארצות הברית התומך בזרמי ABC Go. (יתכן שתצטרך ליצור קשר עם התמיכה של ספק ה- VPN שלך כדי למצוא את השרת האמריקאי הטוב ביותר שאליו אתה יכול להתחבר.)
 4. לאחר חיבור לשרת VPN בארה"ב, אתה יכול לטעון את זרמי ABC Go במכשיר שלך צפה בתכניות המועדפות עליך!

חשוב לדעת כי ביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי אינו הדבר היחיד ש- VPN יכול לעשות.

"VPN" מייצג רשת פרטית וירטואלית. מעבר ליכולת של VPN לבטל חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, הוא מצפין את הנתונים שלך, מגן עליך מפני האקרים ושומר על זהותך אנונימית.

חשוב לדעת את הדברים האלה כדי שתוכלו לבחור את ה- VPN המתאים לצרכים שלכם, מכיוון שלא כל ה- VPNs נוצרים באופן שווה, וחלקם נועדו למטרות שונות..

כמה VPNs מתמחים בהצפנה, אחרים בסטרימינג או חסימת תוכן, ואילו אחרים מיועדים למהירות. אני לוקח בחשבון גורמים אלה בביקורות שלי.

VPNs הטובים ביותר עבור ABC Go

לסיכום מהיר, להלן חמשת ה- VPN המובילות שלי לגישה ל- ABC Go:

 1. ExpressVPN: ספק VPN אמין המספק תכונות אבטחה חזקות, תמיכת לקוחות 24/7 וזרמי וידאו במהירות גבוהה. אפליקציות ידידותיות למשתמש זמינות עבור כל הפלטפורמות הגדולות ויש אחריות של 30 יום להחזר הכסף.
 2. NordVPN: VPN נהדר לסובלים מתקציב, המציע מהירויות נהדרות ותכונות אבטחה ופרטיות מעולות. ל- NordVPN אחת מרשתות השרת הגדולות ביותר הקיימות, מה שהופך אותה לאופציה טובה לביטול חסימת אתרים רבים או צנזורים שונים או שירותי סטרימינג..
 3. CyberGhost: CyberGhost הוא בעלות נמוכה ומספק מהירויות סטרימינג מרשימות ברחבי רשת השרתים הגדולה שלה. תכונות פרטיות ואבטחה גם כן משיגות ציון טוב, כך שמשתמשים יכולים לשמור על מידע סודי ופעילות הגלישה שלהם באופן מקוון.
 4. PrivateVPN: רשת הצומחת במהירות המספקת מהירויות מהירות, וזה יתרון גדול לסטרימינג מקוון. PrivateVPN פועל גם על פי מדיניות ללא יומנים לשמירה על אבטחת הפרטיות. מאפשר עד 6 חיבורים בו זמנית.
 5. כריש גולש: VPN זה עובד היטב עם ABC Go ויכול לעזור לך לגשת בצורה מאובטחת לתוכן המקוון החסום. מאפשר הגנת VPN במספר בלתי מוגבל של מכשירים ממנוי יחיד, כך שתוכל לאבטח כל חיבור מקוון.

חשוב לך לדעת בדיוק מה צריך שירות VPN להציע כדי שתוכל להיות מרוצה מהרשת שבחרת לבטל את חסימת הגישה לחשבון ABC Go שלך בחו"ל..

כשבחרתי את ה- VPN הטוב ביותר לשימוש ב- ABC Go לחו"ל, דאגתי שכל ספק יעמוד בקריטריונים הבאים:

 • יש שרתים זמינים בארצות הברית
 • יכול לבטל את החסימה של רשת ABC (דבר שקשה לשמצה עבור ספקי VPN רבים. דאגתי ש -5 ה- VPN המובילים שלי יוכלו לעשות זאת.)
 • מספק תכונות אבטחה ופרטיות טובות
 • מציע מהירויות נהדרות להזרמת וידאו
 • יש אפליקציות שקל להתקין ולהשתמש בהן

להלן הקריטריונים המפורטים לעיל, להלן 5 הבחירות המובילות שלי ל- VPN לביטול חסימת ABC Go.

1. ExpressVPN

לוגו ExpressVPN

ספק VPN אמין ועתיד הביצועים הטובים ביותר, ExpressVPN הוא אחת הרשתות הפרטיות הוירטואליות האמינות ביותר הזמינות לביטול חסימה של תוכן.

ExpressVPN רושם מהירויות מהירות הטובות להזרמת וידאו מקוון. זהו גם שירות מעוצב היטב, שמקל על השימוש בו.

אחד הדברים הגדולים ב- ExpressVPN הוא שיש לה רשת גדולה של מעל 3,000 שרתים ב -160 מיקומים ב 94 מדינות, כולל ארה"ב, כך שתוכל לגשת לתוכן מכל העולם אם תרצה בכך. דלפק העזרה 24/7 הוא בקיא ויכול לעזור לך למצוא את השרת הטוב ביותר שאליו אתה יכול להתחבר לצורך הזרמת תוכן ABC Go.

ExpressVPN מספק תכונות אבטחה ופרטיות מעולות, כולל ההצפנה הטובה ביותר בדרגה הצבאית של 256 סיביות, תוך שמירה על כל הנתונים שלך מאובטחים. הגנה מפני דליפות DNS ו- IP, בתוספת מתג להרוג אינטרנט, כולם מוסיפים שכבות אבטחה נוספות.

הם גם ברורים מאוד לגבי הנתונים שהם אוספים, ואינם שומרים על יומני זהות משתמשים או כתובות IP, ולכן הפעילות המקוונת נשמרת תמיד פרטית.

יש אפליקציות זמינות לכל הפלטפורמות העיקריות, כולל מק, חלונות, iOS ואנדרואיד.

בנוסף, ExpressVPN מספקת את שירות DNS של MediaStreamer, אשר תוכנן במיוחד כדי לעבור תוכן חסום גיאוגרפי במכשירים אחרים שבהם האפליקציה אינה נתמכת. זה עובד נהדר עבור אנשים המשתמשים במכשירים כמו Xbox או PS4, שאינם תואמים לאפליקציית ExpressVPN.

הערה: שירות MediaStreamer עובד היטב לביטול חסימת הגבלות גיאוגרפיות, אך הוא אינו מספק קידוד כמו שאפליקציית VPN עושה.

מקצוענים

 • תוכל לבטל את החסימה של ABC צא מחוץ לארה"ב.
 • מהירויות סטרימינג מהירות
 • אבטחה ופרטיות נהדרים, עם הצפנה בדרגה צבאית
 • שירות לקוחות 24/7
 • אפליקציות הן סופר קלות לשימוש

חסרונות

 • זה קצת יותר יקר מכמה אפשרויות אחרות

ה- VPN הטוב ביותר ל ABC GO: ExpressVPN היא הבחירה # 1 שלי החסמת את ABC Go. עם מהירויות סטרימינג מהירות, רמות אבטחה מעולות ותמיכת לקוחות 24/7, זה מקל על גישה לתוכן חסום. ערבות של 30 יום הכסף בחזרה פירושה שתוכל לנסות אותה ללא סיכון.

2. NordVPN

לוגו NordVPN

כרגע ישנם מעל 5,000 שרתים זמינים ברשת NordVPN, מוגדרים ביותר מ 60 מדינות.

ל- NordVPN יש פריסה ברורה, וגם קל לשולחן העבודה וגם לאפליקציות לנייד קל לתפוס את עצמם. יש גם תמיכה טובה בלקוחות כדי לענות על כל השאלות שיש לך.

בארה"ב ישנם מעל 1,700 שרתים ותוכלו להשתמש בתמיכה בצ'אט חי של NordVPN כדי למצוא את השרת הטוב ביותר שיעניק לך גישה ל- ABC Go לאחר שנרשמת לשירות..

NordVPN הוא ספק VPN בעל ערך טוב עם כמה מנויים בעלות נמוכה ומספר מאפייני אבטחה מובילים. הספק משתמש בהצפנה של 256 סיביות, והתכונות כוללות הגנת דליפות DNS ו- IP, מדיניות ללא יומנים ומתג להרוג אינטרנט..

NordVPN הוא גם ביצועים טובים בכל מה שקשור למהירות וסטרימינג, ו הוא מציע שרתים מסוימים המותאמים במיוחד למשימות מסוימות, כגון סיקור או הזרמת תוכן.

כשמדובר בסטרימינג, תכונה שימושית מאפשרת למשתמשים לראות כמה שרת עסוק, ומאפשרת לך לבחור בשרת פחות תפוס שעשוי לעבוד טוב יותר, גם אם הוא רחוק יותר.

יש אפליקציות שעובדות עם כל המכשירים העיקריים, כולל iOS, Android, Mac ו- Windows. תצורה ידנית נחוצה לחיבורי לינוקס ונתב. יש ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, כך שתוכל לנסות את NordVPN ללא סיכון.

מקצוענים

 • נותן תקציב נהדר
 • תמיכה בצ'אט חי 24/7
 • עובד טוב לזרם HD
 • מהירויות הגינות ואמינות

חסרונות

 • אפליקציית iOS אינה עובדת בסין

VPN התקציב הטוב ביותר: NordVPN הוא אפשרות תקציב נהדרת לביטול חסימת ABC Go וכמה שירותי סטרימינג חסומים אחרים. למרות דמי המינוי הנמוכים, NordVPN מציע גם תכונות אבטחה ופרטיות חזקות, בתוספת מהירויות מהירות. ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

3. CyberGhost

לוגו CyberGhost

CyberGhost מציעה כיום למעלה מ- 3,700 שרתים ביותר מ 59 מדינות ברחבי העולם, כולל מעל 740 שרתים בארצות הברית.

ה נפח גדול של שרתים זמינים בארה"ב. הופך את הספק הזה למושלם לגישה ל- ABC Go מחו"ל, והוא מציע מהירויות מצוינות המתאימות גם לזרמת וידאו HD.

CyberGhost יכולה לבטל את חסימת מרבית שירותי הזרימה, כולל Netflix ו- BBC iPlayer, אך היא כן נאבקת בביטול החסימה של Amazon Prime Video. במבחנים זה ביצע טוב עם ABC Go, מה שהפך את זה לאופציה טובה למנויי ABC Go שנוסעים מעבר לים בחופשה או לעבודה.

אם אתה זקוק לעזרה בגישה לשרת CyberGhost הטוב ביותר עבור ABC Go, קיימת תמיכה חיה זמינה בשעות הפעילות, ומערכת כרטיסים לעזרה מחוץ לשעות אלה..

כשמדובר באבטחה, CyberGhost מציע כמה תכונות מרשימות. יש את ההצפנה הגבוהה ביותר הזמינה 256 סיביות, מדיניות ללא יומנים, הגנת דליפות DNS ו- IP ומתג להרוג אוטומטי..

ניתן לחבר עד 7 מכשירים בו זמנית עם CyberGhost, וזה יותר ממה שרוב הספקים מציעים. זה נהדר אם אתה רוצה שכל המשפחה תשתמש ב- VPN כדי לשמור על פרטי המשפחה שלך פרטיים ומאובטחים.

אפליקציות קלות לשימוש זמינות עבור כל הפלטפורמות העיקריות, כולל iOS, Android, Mac ו- Windows.

מקצוענים

 • מהירויות נהדרות, חיוניות להזרמת וידאו
 • אין יומני פעילות המיועדים לפרטיות
 • אין מגבלת רוחב פס
 • ידידותי למתחילים

חסרונות

 • לא ניתן לבטל את חסימת הווידיאו של Amazon Prime

ערך רב: CyberGhost יכול לבטל את החסימה של זרמי ABC Go ולספק מהירויות סטרימינג מהירות, אפילו עם תוכן HD. ספק זה מציע גם תכונות פרטיות ואבטחה טובות במחיר ידידותי לתקציב. אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום.

4. PrivateVPN

לוגו של PrivateVPN

PrivateVPN הוא ספק VPN הולך וגדל. הוא מציע רשת שרתים קטנה יותר אבל מהירויות סטרימינג מהירות במיוחד. השירות מציע כיום מעל 150 שרתים ב -60 מדינות ברחבי העולם, כולל 14 שרתים שנמצאים בארצות הברית.

ישנו צ'אט מקוון ותמיכה בדוא"ל זמינה למשתמשים המחפשים עזרה במציאת השרת הטוב ביותר לצפייה בזרמי ABC Go. PrivateVPN מתפקד היטב בכך שהוא מאפשר גישה לאתרים וצנזורים אחרים שצונזרו, כך שתוכלו לגשת ליותר מהתכנים המועדפים עליכם בזמן שאתם נוסעים לחו"ל.

תכונות פרטיות ואבטחה מספקות גם הן בצורה מרשימה. יש הצפנה של 256 סיביות, מה שמאפשר כמעט אף אחד לגשת למידע הפרטי שלך. יש מדיניות רישום אפס, כך שמובטחת פרטיות בכל עת, ואפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לראות מה אתה עושה באינטרנט.

אפליקציות זמינות לכל הפלטפורמות העיקריות, כך שתוכלו לכסות על כל מכשיר. זה כולל אפליקציות קלות לשימוש עבור iOS, Android, Mac ו- Windows.

מקצוענים

 • מהירויות נהדרות לשימוש ב- ABC Go
 • מספקת תמיכה נהדרת בלקוחות
 • ביטול החסימה של Netflix U.S., UK ואחרים

חסרונות

 • צ'אט חי אינו זמין 24/7
 • לא עובד טוב בסין

מהירויות נהדרות: PrivateVPN מבטל את החסימה של זרמי ABC Go ומספק מהירויות מהירות עם מאפייני אבטחה טובים. מספק מספר שרתים קטן יותר מאשר VPNs אחרים. ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

5. Surfshark

לוגו SurfShark

Surshark הוא ספק VPN חדש אך מרשים שיש לו למעלה מ- 800 שרתים ב- 50+ מדינות ברחבי העולם.

זה כולל מספר שרתים בארצות הברית המסוגלים לבטל את החסימה של ABC Go. מהירויות הזרמה מרשימות ברוב השרתים ויכולות להתמודד עם זרמי HD, כך שתוכלו לצפות בזרמי ABC Go האהובים שלכם באיכות גבוהה, ללא בעיות חיץ או פיגור..

גם האבטחה והפרטיות של המשתמשים נלקחים ברצינות רבה, ויש מספר תכונות להוסיף הגנה לנתונים שלך. כל התוכניות כוללות הצפנה מאובטחת מאוד של AES-256-GCM, מתג להרוג אינטרנט והגנה מפני דליפות DNS ו- IP.

יש גם מדיניות קפדנית של אי-יומני, כך שמשתמשים יכולים לגלוש באינטרנט ולהיות בטוחים בידיעה כי המידע הפרטי שלהם לא יירשם לעולם..

הצעות Surfshark חיבורים סימולטניים ללא הגבלה ל- VPN מכל המכשירים שלך עם מנוי יחיד בלבד, מה שהופך את זה לאופציה נהדרת לחלוק עם המשפחה והחברים.

יש אפליקציות קלות לשימוש הזמינות עבור Windows, Mac, iOS ו- Android ותמיכה לתצורה ידנית ב- Linux וכמה נתבים..

מקצוענים

 • מבטל את החסימה של ABC Go
 • חיבורי VPN ללא הגבלה

חסרונות

 • רשת שרתים קטנה
 • מהירויות איטיות בכמה שרתים

קשרים בלתי מוגבלים: Surfshark מציעה רשת VPN קטנה יותר מכמה ספקים אחרים, אך היא יכולה לבטל את חסימת ABC Go והיא מציעה זרמים מהירים. המספר הבלתי מוגבל של חיבורים בו זמנית הוא יתרון גדול. ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

מדוע קשה לבטל את חסימת ABC מחו"ל?

על ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול לבטל את החסימה של אתרים חסומים גיאוגרפיים רבים שאחרת לא הייתם יכולים לגשת אליהם רק בגלל שהלכת לחו"ל..

ABC Go הוא אחד האתרים הקשים ביותר לביטול החסימה מכיוון יש להם גלאי פרוקסי חזקים מאוד שיכולים להפסיק רבים מה- VPN בשוק.

כתובת IP מסופקת על ידי ספק האינטרנט שלך ומשמשת לזיהוי המיקום והארץ בה נמצא המכשיר שלך. שרתי אינטרנט יכולים לזהות היכן מחשב שולח מידע מכל רחבי העולם דרך כתובת ה- IP של המחשב.

אם תנסה לגשת ל- ABC Go מספקית אינטרנט שנמצאת מחוץ לאמריקה, ABC Go יגלה שכתובת ה- IP שלך אינה אמריקאית ותדחה את הניסיונות שלך להזרים סרטון כלשהו..

כל ה- VPN שהמלצתי להשתמש בו לגישה ל- ABC Go מחו"ל יתן פיתרון לבעיה זו. פשוט התחבר לשרת שנמצא בארצות הברית.

אני סמוך ובטוח שלא רק תוכל לצפות ב- ABC Go כמעט מכל מקום בעולם עם אחד מחמשת ה- VPN הללו, אלא שתוכל גם ליהנות מעוקף מגבלות אזוריות אחרות שעלולות להיות לממשלה בגישה לאינטרנט.

זה יאפשר לך את החופש לחפש ברשת מבלי לחשוש שמעקב אחרך או פריצה או גניבת המידע הפרטי שלך.

האם עלי להשתמש ב- VPN בחינם כדי לגשת ל- ABC Go?

VPNs בחינם הם בדרך כלל רעיון רע. ראשית, הם אינם מסוגלים לספק את אותה איכות של מהירות, רוחב פס בלתי מוגבל, חביון ותמיכה בזרמי HD כפי ששירות VPN איכותי בתשלום יכול.

כדי ליהנות מזרמי הטלוויזיה שלך בלי לאגר, לאגור או להתנתק באמצע תוכנית, הייתי ממליץ תמיד להימנע מ- VPN בחינם.

זה לא הנושא היחיד עם VPNs בחינם. כפי שכבר דיברנו, ABC Go הוא אחד משירותי הסטרימינג הקשים ביותר לביטול החסימה, ורוב VPNs בחינם אינם מסוגלים לקבל גישה ל- ABC Go מחו"ל..

בנוסף, VPNs בחינם אינם מאובטחים במיוחד ואינם משתמשים ברמות ההצפנה הגבוהות ביותר, וגם אין להם מדיניות פרטיות נהדרת. במקרים רבים, VPN בחינם מוכר נתוני משתמש על מנת להרוויח כסף ולשלם עבור עלויות השרת והצוות שלו.

אילו תוכניות אוכל לצפות ב- ABC Go?

רשת ABC (קיצור של American Broadcast Corporation) היא אחת מרשתות הטלוויזיה הגדולות בארה"ב והיא מציעה הרבה מהמופעים שלה באופן מקוון באמצעות שירות ABC Go.

כמה מההופעות הפופולריות ביותר הזמינות ברשת כוללות:

 • ג'ימי קימל לייב
 • נאשוויל
 • משפחה מודרנית
 • בוקר טוב אמריקה
 • פילגשות
 • שחור-איש
 • רוקדים עם כוכבים
 • הרווק

סיכום

כפי שנדון במאמר זה, חמשת ה- VPN הטובים ביותר לגישה ל- ABC Go כולן כוללות מספר תכונות חיוביות שיכולות לעזור לכם לצפות בתוכניות המועדפות עליכם בחו"ל ולהישאר מאובטחים כשאתם מחוברים.

לוגו ExpressVPN

VPN כמו ExpressVPN עם דרגת ההצפנה הגבוהה ביותר הקיימת, מהירויות מהירות ורשת שרת גדולה המכסה את ארה"ב ומחוצה לה, היא דרך מצוינת לגשת לתוכן ABC Go מכל מקום בעולם.

למידע נוסף או לרכישת מנוי, בקר באתר ExpressVPN.

"כיכר הזמן GMA" מאת הנריקה ויסנטה ברישיון תחת CCO 1.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 + = 43

map