5 بهترین VPN برای اسکایپ در سال 2020؟


Skype یک برنامه چت صوتی و تصویری است که به کاربران رایانه ها ، دستگاه های تلفن همراه و حتی کنسول های بازی اجازه می دهد تا مکالمات صوتی و تصویری ، هم به صورت مکالمه و هم به صورت گروهی انجام دهند. کاربران همچنین می توانند انواع خاصی از اسناد دیجیتال را به اشتراک بگذارند و سایر کاربران را در داخل برنامه پیام دهند.

در حالی که اسکایپ یک راه عالی برای برقراری ارتباط است ، همه کشورها ، ISP ها و شرکت های مخابراتی آن را خیلی دوست دارند. در بسیاری از کشورها ، اسکایپ مسدود شده است, همانند خدمات مشابه ، مانند Whatsapp.

دلایلی که یک کشور اسکایپ را مسدود می کند می تواند متفاوت باشد.

دولت های توتالیتر ممکن است از این که شهروندانشان با جهان خارج ارتباط برقرار کنند ، ترسند. علاوه بر این ، شرکت های تلفن و اینترنت دولتی ممکن است بخواهند ارتباطات مشتریان خود را با این سیستم ها محدود کنند. مجوز ثبت اختراع همچنین می تواند از استفاده از اسکایپ در یک کشور جلوگیری کند.

کاربران اسکایپ خوشحال خواهند شد که بدانند ابزاری در دسترس است که به آنها کمک می کند تماس های اسکایپ خود را در زیر رادار در حال پرواز نگه دارند و از نظارت آنها محافظت می کند. این ابزار یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است.

یک VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و از مشاهده و نظارت هر ناظر بیرونی فعالیت های اینترنتی شما جلوگیری می کند. با مخفی کردن فعالیتهای اسکایپ خود در زیر لایه ای از رمزگذاری, یک VPN به شما امکان می دهد بدون ترس از نظارت و مسدود کردن ارتباط برقرار کنید.

بهترین VPN برای اسکایپ

من تمام ارائه دهندگان VPN مورد علاقه خود را آزمایش کردم ، و این 5 VPN به بهترین نتیجه برای کاربران Skype کار کردند. در اینجا خلاصه کوتاه است:

  1. ExpressVPN: اتصالات پایدار را ارائه می دهد که بیش از سرعت کافی برای اسکایپ ارائه می دهد. محافظت از حریم خصوصی عالی و امنیتی ، فعالیتهای VoIP (Voice over IP) را به خوبی مخفی نگه می دارد.
  2. NordVPN: این VPN با قیمت پایین و با سرعتهایی که به هر یک از فعالیت های آنلاین شما وابسته است ، اتصالات ایمن و پایدار ارائه می دهد. برنامه هایی را برای همه سیستم عامل های محبوب دستگاه ارائه می دهد.
  3. CyberGhost: کاربران VPN برای اولین بار از برنامه های کاربردی آسان این VPN قدردانی می کنند. ارائه دهنده همچنین بهترین اتصالات را با بهترین سرعت در این ترکیب ارائه می دهد.
  4. IPVanish: کاربران اسکایپ از سرعت اتصال ارائه دهنده و سطح بالای رمزگذاری آن قدردانی می کنند. پشتیبانی برنامه ارائه دهنده شامل برنامه هایی برای اکثر سیستم عامل های سازگار با اسکایپ است.
  5. VyprVPN: پشتیبانی برنامه بومی این ارائه دهنده بهترین عملکرد در تجارت است. برنامه های آنها اتصالات قابل اعتماد و دارای اسکایپ را ارائه می دهند ، که توسط رمزگذاری درجه نظامی محافظت می شوند.

من VPN های برتر Skype را با استفاده از معیارهای زیر ارزیابی و رتبه بندی کردم:

 • اتصالات سریع و پایدار (مورد نیاز برای ارتباطات VoIP روشن)
 • رمزگذاری درجه نظامی
 • محافظت از حریم خصوصی بهینه (بدون گزارش)
 • پشتیبانی از برنامه چند پلتفرم

این لیست من از 5 VPN برتر برای استفاده با اسکایپ است.

1. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN بهترین شرط شما برای ارائه محافظت مطلوب از VPN برای گفتگوهای صوتی و تصویری Skype است.

اتصالات سریع و پایدار یک قاعده در هنگام استفاده از ExpressVPN است. من هنگام استفاده از این ارائه دهنده VPN تنها چند قطع ارتباط را تجربه کرده ام و سالهاست از آن استفاده می کنم.

سرعت اتصال آنها به راحتی از نظر اسکایپ قابل استفاده است, با سرعت زیادی برای تماس صوتی و تصویری اسکایپ در دسترس است.

امنیت تماس های اسکایپ شما جای نگرانی نیست به دلیل رمزگذاری درجه نظامی ارائه دهنده و محافظت در دسترس سوئیچ کشتار.

حریم خصوصی نیز هنگام استفاده از برنامه هایی مانند Skype مورد توجه اصلی است و ExpressVPN نیز در آن بخش ارائه می شود.

این سرویس در جزایر ویرجین باکره بریتانیا واقع شده است و به آنها اجازه می دهد تا به خدمات خود ادامه دهند سیاست عدم تحریم خود تحمیل شده. بعلاوه ، یک گزینه پرداخت بیت کوین اطلاعات پرداخت اشتراک شما را ناشناس نگه می دارد.

ExpressVPN برنامه هایی را برای اکثر سیستم عامل های سازگار با اسکایپ ، از جمله macOS ، Windows ، iOS ، Android و Kindle Fire HD ارائه می دهد.

برای دستگاههای دارای اسکایپ که ExpressVPN برنامه ای را برای آنها ارائه نمی دهد (مانند دستگاه های Xbox One و Amazon Echo) ، کاربران می توانند از ارائه دهنده استفاده کنند سازگاری عالی روتر برای محافظت از همه دستگاههای متصل خود.

اگرچه پوشش سرور جهانی در هنگام در نظر گرفتن VPN برای استفاده با Skype یک عامل بسیار مهم نیست ، اما برای سایر کاربردهای آنلاین مفید نیست. ExpressVPN شما را هم آنجا پوشش داده اید ، زیرا بیش از 3000 سرور مستقر در 94 کشور جهان دارد.

طرفداران

 • اتصالات قابل اعتماد
 • محافظت عالی عالی
 • امنیت آنلاین درجه یک
 • پهنای باند نامحدود و بدون کلاه داده
 • پشتیبانی عالی برنامه

منفی

 • فقط 3 اتصال همزمان در یک ورود به سیستم اجازه می دهد

بهترین VPN FOR SKYPE: ExpressVPN بهترین VPN برای محافظت از گپ های صوتی و تصویری Skype است. اتصالات قابل اعتماد ارائه دهنده به راحتی خواسته های Skype را برطرف می کند ، و حفظ حریم خصوصی و امنیت آنها بحث های شما را مخفی نگه می دارد. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN گزینه شماره 2 برای محافظت از چت های اسکایپ شما در مقابل چشم و گوش هوس است.

اتصالات محافظت شده NordVPN ارائه می دهد زمان قابل توجه ، و به یادآوری من ، من فقط یک یا دو اتصال افتاده را در دو سال آزمایش خود تجربه کرده ام. سرعت اتصال آنها به راحتی می تواند هر دو گپ صوتی و تصویری را کنترل کند.

مکالمات شما به لطف رمزگذاری ارتباط سطح بالای ارائه دهنده ، مخفی می ماند. کلید کشتار و محافظت از انسداد اتصال همچنین در دسترس است.

هیچ نگرانی در مورد فعالیت های VPN شما در معرض بررسی قرار نمی گیرید ، زیرا NordVPN هیچ نوع گزارش را به فعالیت های آنلاین کاربران خود متصل نمی کند.

آنها همچنین با پذیرش ارزهای متنوع ، محافظت از اطلاعات پرداخت اشتراک شما را انجام می دهند.

آیا در اکثر سیستم عامل های سازگار با اسکایپ ، برنامه های بومی NordVPN را ارائه کرده اید. این پشتیبانی را برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، Android ، macOS ، Linux و Android Android.

کاربران با سایر دستگاههای دارای قابلیت اسکایپ به راحتی می توانند مکالمات خود را از طریق پشتیبانی از روتر درجه یک ارائه دهنده محافظت کنند.

NordVPN دارای بیش از 5200 سرور مستقر در 60 کشور جهان است که دسترسی بیش از حد کافی به جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

طرفداران

 • اتصالات پایدار
 • به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
 • محافظت عالی از حریم خصوصی
 • توانایی انسداد اتصال

منفی

 • رابط برنامه نیاز به کار دارد

بهترین SKYPERS برای بودجه: NordVPN یک گزینه عالی VPN برای Skypers با بودجه است. اتصالات ارائه دهنده قابل اعتماد است ، و امنیت عالی آنها محافظت بهینه برای هر یک از دستگاه های اسکایپ شما می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

3. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost شاید ساده ترین استفاده از VPN محافظت در اسکایپ در این لیست باشد ، و این امکان را برای Skypers با کمی تجربه و تجربه ای در استفاده از VPN فراهم کرده است..

سرعت اتصال این ارائه دهنده مطابق با الزامات مورد نیاز Skyping (از طریق صوتی و تصویری) مطابق با CyberGhost است سریعترین اتصالات موجود در این لیست.

این اتصالات کاملاً قابل اعتماد نیز هستند ، به این معنی که لازم نیست نگران از بین رفتن محافظت از VPN در اواسط گفتگو باشید.

هنگامی که می خواهید Skyping خود را مخفی نگه دارید ، رمزگذاری مهم است. CyberGhost رمزنگاری درجه نظامی را برای اتصالات محافظت شده توسط سوئیچ ها فراهم می کند.

حریم خصوصی شما در حالی که به شبکه سرور این ارائه دهنده متصل هستید به دلیل عدم حفظ سابقه در مورد antics آنلاین شما به خوبی محافظت می شود. در اینجا بیت کوین با خوشحالی پذیرفته می شود همچنین.

پشتیبانی برنامه بومی CyberGhost برای دستگاه های Windows ، macOS ، Android و iOS به معنای محافظت از انتخاب دستگاه Skyping مورد نظر شما نیست..

اگر دستگاه شما در آن لیست قرار ندارد ، نترسید ، زیرا سازگاری روتر CyberGhost از همه دستگاه های متصل شما محافظت می کند.

CyberGhost با بیش از 3700 سرور در 60 کشور جهان ، پوشش سرور جهانی مناسبی را ارائه می دهد. این امر دسترسی خوبی به سایر نقاط جهان برای تقویت فعالیت های آنلاین شما دارد.

طرفداران

 • پشتیبانی عالی برنامه
 • برنامه های کاربردی آسان برای کاربران VPN برای اولین بار مناسب هستند
 • اتصالات سریع و قابل اعتماد
 • محافظت از امنیت و حریم خصوصی درجه یک

منفی

 • گزینه های شخصی سازی برنامه ممکن است برای کاربران پیشرفته ناامید کننده باشد

بهترین گزینه برای اولین بار: CyberGhost بهترین گزینه VPN برای کاربران VPN برای اولین بار است. گزینه حفاظت با یک کلیک ارائه دهنده امکان رمزگذاری سریع اتصال و شروع به گپ زدن را آسان می کند. ضمانت برگشت پول 45 روزه موجود است.

4. IPVanish

IPVanish-logo

IPVanish به لطف اتصالات قابل اطمینان و محافظت شده و عدم وجود گزارش های کاربر ، رتبه چهارم این ترکیب را به خود اختصاص داده است.

این ارائه دهنده اتصالات سریع روشی مطمئن برای حفظ فعالیت Skype خود در زیر رادار ارائه دهید. به علاوه ، لازم نیست نگران از دست دادن اتصال VPN خود هنگام مکالمات خود باشید.

رمزگذاری درجه نظامی فعالیتهای شما را با خیال راحت در داخل تونل محافظت نگه می دارد و یک سوئیچ kill kill شما را در صورت غیرممکن که تماس با سرورهای IPVanish VPN را از دست بدهید ، شما را از اینترنت جدا می کند..

حفاظت از حریم خصوصی IPVanish خوب است ، اما عالی نیست. در حالی که ارائه دهنده هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما را وارد نمی کند ، در حال حاضر فاقد گزینه پرداخت بیت کوین است.

البته باید توجه داشت که IPVanish همه سرورهای خود را در اختیار دارد و آنها را اداره می کند, با جدا کردن اپراتورهای شخص ثالث از ترکیب ، حریم خصوصی خود را ارتقا دهید.

پشتیبانی برنامه IPVanish دارای اکثر سیستم عامل های سازگار با اسکایپ است که با برنامه هایی برای Android ، iOS ، Windows ، رایانه لوحی Android Fire (موجود از طریق آمازون) و دستگاه های MacOS پوشانده شده اند..

پشتیبانی جامع روتر می تواند به شما کمک کند از دستگاههایی که در این لیست نیستند ، مانند Xbox One خود محافظت کنید. اگر سخاوتمندانه IPVanish است ، می توانید از روتر نیز استفاده کنید 10 اتصال همزمان کمک هزینه برای پوشش مکالمات گروهی شما کافی نیست.

به زودی دلایل دیگری برای استفاده از IPVanish VPN خود کشف خواهید کرد و وقتی این کار را انجام دهید ، 1.300+ سرور ارائه دهنده ، واقع در بیش از 50 کشور در سراسر جهان ، مفید خواهند بود..

طرفداران

 • اتصالات قابل اطمینان و محافظت شده
 • پشتیبانی جامع برنامه
 • هیچ سیاهه ای نیست

منفی

 • ضمانت برگشت پول محدود به 7 روز است
 • گزینه پرداخت cryptocurrency وجود ندارد

عالی برای دستگاه های چندگانه: کمک هزینه اتصال همزمان سخاوتمندانه IPVanish از 10 ، آن را به یک انتخاب برتر برای یک تجارت کوچک یا خانواده بزرگ تبدیل می کند. در حالی که ارائه دهنده فاقد گزینه پرداخت خصوصی است ، سیاست عدم ثبت آن از فعالیت های آنلاین شما محافظت می کند. 7 روز ضمانت برگشت پول.

5- VyprVPN

5 بهترین VPN برای اسکایپ در سال 2020؟

محافظت از امنیت بهینه VyprVPN و سرورهای شخصی و دارای عملکرد ، آن را به عنوان نهایی در لیست 5 برتر من بدست آوردند.

ارائه دهنده ارائه می دهد اتصالات قابل اعتماد, اطمینان از دسترسی کاربران به سرویس Skype به طور مداوم. این اتصالات نیز به سرعت رضایت بخش هستند.

امنیت با VyprVPN مشکلی ندارد ، زیرا ارائه دهنده از اتصال شما در مقابل چشم و گوش گوش با استفاده از رمزگذاری سطح بالا و محافظت سوئیچ بهینه برای کشتن محافظت می کند.

حریم خصوصی یک کیف مخلوط با این ارائه دهنده است. در حالی که VyprVPN هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما حفظ نمی کند, همچنین گزینه پرداخت مبتنی بر رمزنگاری را ارائه نمی دهد.

با این حال ، VyprVPN همچنین سرورهای خاص خود را در اختیار دارد و آن را اداره می کند ، در مقابل دسترسی شخص ثالث به اطلاعات شما محافظت اضافی را ارائه می دهد.

پشتیبانی برنامه بومی از VyprVPN محبوب ترین سیستم عامل های دستگاه از جمله Amazon Fire ، macOS ، iOS ، Android و Windows را تحت پوشش قرار می دهد. اگر یک دستگاه Amazon Echo یا Xbox Skyper هستید ، می توانید از پشتیبانی روتر ارائه دهنده برای محافظت از دستگاه های خود استفاده کنید.

همچنین به لطف سرورهای اختصاصی 700+ VyprVPN ، واقع در بیش از 70 کشور ، انعطاف پذیری زیادی برای سایر فعالیت های آنلاین خود خواهید داشت.

طرفداران

 • اتصالات به خوبی محافظت شده
 • پشتیبانی عالی از برنامه و روتر
 • دارای سرورهای آن است

منفی

 • تکه بزرگتر از صورتحساب شما نسبت به بسیاری از VPN های دیگر است
 • گزینه پرداخت cryptocurrency وجود ندارد

SECURITY TIP-TOP: سرورهای اختصاصی VyprVPN لایه دیگری از حفظ حریم خصوصی را به فعالیت های شما وام می دهد. اتصالات مطمئن و مطمئن ارائه دهنده می تواند به راحتی گپ های صوتی و تصویری را کنترل کند. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

نحوه استفاده از VPN با Skype

اسکایپ هایی که به دنبال محافظت از چت های آنلاین خود هستند ، باید موارد زیر را انجام دهند:

 1. در ارائه دهنده VPN متناسب با نیازهای خاص خود مشترک شوید.
 2. برنامه (های) انتخابی VPN مورد نظر خود را در دستگاه (های) خود بارگیری و نصب کنید.
 3. وارد شبکه VPN شوید.
 4. در کشوری که Skype در دسترس است ، به یک سرور VPN انتخاب و وصل شوید. (یا اگر می خواهید مکالمه اسکایپ خود را محافظت کنید ، روی "اتصال سریع" ضربه بزنید.)
 5. از چت آنلاین خود ، بدون نظارت لذت ببرید.

یک VPN رایگان گزینه خوبی برای استفاده با اسکایپ است?

نخیر، نه هزار بار هم نه!

ساده و ساده ، اگر از VPN رایگان استفاده می کنید ، با امنیت آنلاین خود شانس دارید. بسیاری از VPN رایگان سفرهای آنلاین کاربران خود را تحت نظر دارند و سپس آن گنجینه اطلاعات را به تبلیغ کنندگان و احزاب مزاج دیگر بفروشید.

کشف شده است که سایر ارائه دهندگان آزمایشی کوکی های ردیابی و تبلیغات اضافی را در جلسات مرور کاربران خود تزریق می کنند.

شما همچنین به موقع و ناراحتی پرداخت می کنید. برخی از VPN های رایگان شما را مجبور به خنک کردن پاشنه های خود در یک صف قبل از آنها می کنند که به شما اجازه دهند به اقدامات محافظت شده بپیوندید. سپس ، پس از اینکه اجازه اتصال پیدا کردید ، می توانید متوجه شوید که فقط به چند گزینه سرور محدود شده اید - و این در صورتی است که به هیچ وجه انتخابی دریافت کنید!

به علاوه ، VPN های رایگان می توانند اتصال شما را تحت فشار قرار دهند ، پهنای باند شما را محدود کرده و کلاه های داده را روی استفاده از VPN قرار دهند. هیچکدام از این موارد برای اسکایپ خوب نیست.

کدام کشورها استفاده از اسکایپ را ممنوع می کنند?

اسکایپ به طور کامل در گویان ، کویت ، لیبی ، کره شمالی ، عمان ، قطر و امارات ممنوع است.

تماس اسکایپ یا منطقه ای محدود است ، توسط ISP ها ممنوع است یا هر از گاهی مسدود می شود در کشورهای زیر: بحرین ، بلیز ، برزیل ، چندین کشور کارائیب ، چین ، کوبا ، مصر ، ایران ، اردن ، مالزی ، مکزیک ، مراکش ، میانمار ، پاکستان ، پاراگوئه ، پاناما ، عربستان سعودی ، سنگاپور ، سوریه ، تایلند ، تونس ، ترکیه ، ویتنام ، روسیه ، ونزوئلا و یمن.

چه چیز دیگری می توانم از VPN استفاده کنم?

در حالی که ممکن است برای محافظت از مکالمات اسکایپ خود در یک VPN مشترک شوید ، به زودی خواهید فهمید که یک VPN می تواند مزایای دیگری نیز ارائه دهد.

استفاده از VPN راهی عالی برای این کار است دسترسی به محتوای جریان را باز کنید, سرورهای بازی و سایر محتوا ، خدمات و وب سایتهایی که به طور عادی ممکن است از منطقه شما قابل دسترسی نباشند.

همچنین یک VPN از کلیه فعالیت های شما در برابر چشمان مهربان محافظت می کند ، این امر برای ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) برای تشخیص فعالیت های آنلاین خود یا سرعت اتصال شما را دشوار می کند..

اتصالات رمزگذاری شده VPN نیز از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید هنگام خرید ، پرداخت صورتحساب یا بانکی بصورت آنلاین از طریق نقاط مهم محافظت نشده Wi-Fi عمومی.

نتیجه

اسکایپ یک روش عالی برای برقراری ارتباط با دوستان ، خانواده و همکاران تجاری است.

آرم ExpressVPN

یک VPN ، مانند ExpressVPN - با اتصالات سریع ، ایمن و قابل اعتماد - باعث می شود تا antic آنلاین شما از چشم کنجکاو محافظت شود ، در عین حال امکان دسترسی بهینه به اسکایپ و سایر محتوای محدود منطقه ای نیز فراهم می کند..

برای اطلاعات بیشتر یا برای خرید اشتراک ، به وب سایت ExpressVPN مراجعه کنید.

"اسکایپ رسانه های اجتماعی" توسط kirstyfields تحت مجوز Pixabay مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 63 = 71

map